EN|RU|UK
 Політика України
  5413  48
Матеріали за темою:

 Порошенко підписав указ про святкування 21-ї річниці Конституції України

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 111/2017 "Про відзначення 21-ї річниці Конституції України".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

"З метою гідного відзначення у 2017 році 21-ї річниці Конституції України та засвідчення провідної ролі Основного Закону України для розвитку правової системи держави Глава держави доручив Кабінету "іністрів розробити та затвердити відповідний план заходів та забезпечити його виконання.

Указ містить завдання центральним та місцевим органам виконавчої влади з організації святкових заходів. Зокрема, Уряду доручено передбачити проведення тематичних урочистих, інформаційно-освітніх заходів, ушанування автора першої української конституції гетьмана Пилипа Орлика та видатних діячів українського державотворення", - йдеться у повідомленні.

Кабінету Міністрів також доручено забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів із відзначення 21-ї річниці Конституції України, трансляцію тематичних теле- та радіопередач.

Президент також доручив Міністерству закордонних справ України організувати проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з участю української громадськості за кордоном з нагоди 21-ї річниці Конституції України.

Указ набуває чинності з дня його опублікування.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n437178
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору