EN|RU|UK
 Суспільство
  2231  7

 Головою Спілки журналістів обрано Томіленка

Національна спілка журналістів (НСЖУ) обрала головою свого першого секретаря Сергія Томіленка.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, таке рішення було ухвалене сьогодні на 14-му з'їзді НСЖУ в Києві.

За кандидатуру Сергія Томіленка віддали в другому турі свої голоси 131 із 258 делегатів з'їзду, за співробітника Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента Олександра Бухтатого - 98 делегатів.

У ході з'їзду на посаду голови НСЖУ було висунуто 6 кандидатів.

Крім Томіленка, участь у виборах голови брали Сергій Омельчук, Валерій Бебик, Гліб Головченко, Олександр Бухтатий і Віктор Чамара.

За результатами 1-го туру Томіленко отримав 106 голосів, Бухтатий - 63, Чамара - 31, Головченко - 28.

Представляючи свою програму, Томіленко заявив, що продовжить поступальний розвиток і омолодження найбільшої журналістської організації країни.

"Спілка залишатиметься авторитетною і незалежною. Вона не буде управлятися з Адміністрації Президента або інших органів, кожна ланка й кожен член спілки буде відчувати себе частиною єдиної команди", - заявив він.

При цьому Томіленко піддав критиці різкі заяви щодо "політично неправильної" позиції НСЖУ, які прозвучали під час з'їзду, і висловився за припинення політичних протистоянь всередині спілки після виборів нового керівника.

"Ми повинні бути єдиними у відстоюванні своїх прав. Повинно бути відкинуто як дикий і нецивілізований поділ журналістів на недоукраїнців, недопатріотов. Не повинно залишатися місця зловтісі, коли здійснюються напади на редакції "не своїх" газет або телеканалів. Я вважаю, що редакційна політика таких каналів може обговорюватися. Але цивілізованим способом, а не варварським. І НСЖУ жодним чином не повинна підтримувати репресії або обмеження прав журналістів", - зазначив він.

Також Томіленко назвав своїм першим завданням примирення в керівництві НСЖУ і припинення ворожнечі між окремими групами на чолі організації.Источник: https://censor.net.ua/ua/n437155
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору