EN|RU|UK
 Київські новини
  3381  10

 Нові правила зовнішньої реклами зменшать кількість білбордів, - Кличко

У місті встановлять чіткі правила розміщення рекламних носіїв.

Таке рішення 20 квітня ухвалила Київрада, затвердивши концепцію розвитку зовнішньої реклами в столиці.

На початку засідання Віталій Кличко зазначив, що Київська адміністрація системно працює над цим питанням.

"Ми поступово наводимо лад у розміщенні зовнішньої реклами в Києві. І повинні розглянути і затвердити Концепцію розвитку зовнішньої реклами в столиці - питання, над яким ми працювали давно. І ця проблема потребує вирішення. Щоб Київ не був захаращений суцільними білбордами й іншими "творами" , які псують зовнішній вигляд міста", - зазначив Віталій Кличко.

Олексій Резніков, заступник голови КМДА додав, що нові правила розміщення зовнішньої реклами в столиці підтримані комісіями і рекомендовані до затвердження Київрадою.

"Питання захаращеності міста рекламними конструкціями стоїть гостро роками. Нарешті воно врегульовано, і вже незабаром ситуація, що склалася з цим візуальним шумом, який не тільки ріже око всім киянам, а й часто негативно впливає на безпеку автомобілістів і пішоходів, буде врегульована. Коли дивишся на наше місто, складається враження, що скоро реклама буде розміщена на банях церков. Любов до свого міста і відповідальність - ось що сьогодні на порядку денному", - заявив Олексій Резніков.

Згідно з новими правилами розміщення зовнішньої реклами забороняється на пішохідних і велосипедних доріжках, алеях, розподільних смугах, вужчих за два метри, ближче ніж за 10 метрів від перехресть, пішохідних переходів та зупинок ближче ніж за 20 метрів від транспортних розв'язок, ближче ніж 50 метрів від залізничних переїздів.

Крім того, депутати затвердили новий порядок розміщення інформаційних вивісок, запропонований депутатом від фракції "Самопоміч" Сергієм Башлаковим. За словами міського обранця, нові правила сприятимуть поліпшенню зовнішнього вигляду столиці, перш за все збереженню історичного центру міста. Кожен підприємець зможе встановити вивіску, просто повідомивши про це дозвільний центр у районі, в якому вона розміщується, або через електронну систему. Єдина вимога - вивіска повинна відповідати новому затвердженому порядку: її площа не може перевищувати 3 кв. м. Інакше її демонтують.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n437138
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору