EN|RU|UK
 За кордоном
  8743  102

 Білорусь на Заході нікому не потрібна, там такого добра вистачає, - Лукашенко запевнив, що не відвертається від РФ

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє, що республіка не відверталася від Росії на Захід, оскільки там вона нікому не потрібна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на БЕЛТА.

"Люблять покритикувати в Росії і налагодження відносин між Білоруссю і Європою, нібито країна вирішила розвернутися на Захід. Ми на Заході нікому не потрібні. Там такого добра, як Білорусь, вистачає і без неї", - заявив Лукашенко в ході зустрічі з губернатором Нижегородської області Валерієм Шанцевим у четвер у Мінську.

"А як мене люблять на Заході, ви пам'ятаєте з тих часів. Нічого тут не змінилося. Ми, живучи в центрі Європи, змушені проводити таку політику, щоб зберегти країну, безпеку, суверенітет, незалежність і стабільність, щоб людям нормально жилося. Ми не можемо сваритися ні з Росією, ні з Заходом. Наша доля така", - підкреслив Лукашенко.

Крім того, президент зазначив, що Білорусь несправедливо критикують за наявність у країні двох офіційних мов і увагу, яку приділяють національному. "Те, що ми білоруську мову не забуваємо, так і повинно бути. Це добре, що у білорусів є своя мова. Чого нам цим дорікати? Хоча у нас переважна більшість людей розмовляють російською мовою, і в побуті у нас мова спілкування російська", - сказав він.

"Підкреслюю - це не мова Росії (російська мова - Ред.). Це наша спільна з вами мова, яку ми створювали роками. Вона удосконалюється, розвивається, як жива тканина. І ми разом з вами чимало вклали у вдосконалення цієї мови", - зазначив Глава держави.

За словами О.Лукашенка, в Білорусі від російської мови не відмовляться. "Але є у нас своя національна білоруська мова, рідна мова білорусів. Її знають і багато білорусів, які живуть за межами нашої країни. Тому тут все нормально і все під контролем", - резюмував глава Білорусі

Источник: https://censor.net.ua/ua/n437093
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору