EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  9266  38
Матеріали за темою:

 ExxonMobil просить Мінфін США дозволити відновити на Чорному морі проекти з "Роснафтою", яка опинилася під санкціями після окупації Криму

Американський нафтовий концерн ExxonMobil просить міністерство фінансів США дозволити йому відновити спільні проекти з "Роснафтою" на Чорному морі, які було заморожено після того, як "Роснафта" серед інших російських компаній стала об'єктом американських санкцій, введених за окупацію Росією Криму та підтримку сепаратистів на сході України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це пише газета The Wall Street Journal.

Згідно з санкціями, американські компанії не мають права передавати "Роснафті" сучасні технології буріння і використовувати їх для розробки родовищ в Арктичному регіоні, Сибіру, ​​на Чорноморському шельфі.

З проханнями зробити виняток із режиму санкцій компанія звертається до уряду з кінця 2015 року, повідомляє газета Wall Street Journal. Восени 2014 року адміністрація Обами дозволила ExxonMobil довести до кінця роботи з "Роснафтою" з розвідки родовищ в Арктиці. Як стверджує Exxon Mobil, компанія втратить права на нафторозвідку на Чорному морі, якщо для неї не буде зроблено винятків, бо її іноземні конкуренти не обтяжені такими обмеженнями своїми урядами. Потенційна втрата, яку вона може зазнати, ExxonMobil оцінює приблизно в мільярд доларів.


Запит ExxonMobil привернув увагу Конгресу, де домінують сильні настрої на користь розширення санкцій проти Росії за втручання у виборчу кампанію в США. Серед служб, які повинні видати рекомендації щодо цього запиту, - держдепартамент. Державний секретар Рекс Тіллерсон, який керував ExxonMobil під час укладання договору з "Роснафтою", самоусунувся на два роки від участі в будь-яких державних рішеннях, які стосуються його колишньої компанії. Не повідомляють, чи надійшло останнє клопотання міністерству фінансів від Exxon Mobil до або після приходу Тіллерсона на держслужбу.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437051
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору