EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  30824  106

 Міжнародний суд ООН визнав за собою юрисдикцію у справі "Україна проти Росії" і виніс проміжну ухвалу

Міжнародний суд ООН виніс проміжне рішення у справі "Україна проти Росії", визнавши за собою юрисдикцію для розгляду даної справи.

Про це повідомив на відкритих слуханнях у Гаазі голова Суду Ронні Абрахам, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

"Суд вважає, що принаймні частина аргументів України підпадають під юрисдикцію prima facie суду", - заявив він, коментуючи звинувачення України за Конвенцією про боротьбу з фінансуванням тероризму.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зеркаль: Вірю, що судді Міжнародного суду ООН почули нас. Треба бути оптимістами

Що стосується Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, то Україна повинна виконати низку умов, зокрема, про попередні досудові консультації з РФ. Суд ООН визнав, що Україна виконала ці вимоги, виходячи з наданих записів зустрічей".

"Звісно ж, що спір неможливо було вирішити за допомогою переговорів", - додав Абрахам. "Це дозволяє говорити, що вимоги prima facie були виконані (також щодо другої конвенції)", - підкреслив він.

У підсумку Суд визнав, що Україна довела можливість тимчасових заходів у суперечці "Україна проти Росії".

Також читайте: "Наша мета - довести, що Росія є спонсором тероризму на державному рівні", - Клімкін про позов до Міжнародного суду ООН у Гаазі

Зараз оприлюднюють рішення стосовно конкретних тимчасових заходів, вжитим Судом.

Нагадуємо, 16 січня 2017 року Україна подала позов до Міжнародного суду ООН для притягнення РФ до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України. Позов подано в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Слухання в Міжнародному суді ООН за позовом України проти Росії відбулися 6-9 березня 2017 року.

Читайте також: Реальних інструментів змусити Росію виконати рішення суду в Гаазі небагато, - Климпуш-Цинцадзе
Источник: https://censor.net.ua/ua/n436929
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору