EN|RU|UK
 Політика України
  5621  23

 "Голови РДА будуть звільнені відразу після того, як Балога надасть докази їхнього подвійного громадянства", - Москаль

Закарпатська обласна державна адміністрація підготувала всі необхідні документи для звільнення голів РДА, які, крім українського, мають інше іноземне громадянство.

Про це заявив голова ОДА Геннадій Москаль, передає Цензор.НЕТ.

"Згідно з п.2 ст.9 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", повноваження голів РДА припиняються Президентом України у разі виявлення факту подвійного громадянства, - наголошує Г.Москаль. - У нас усі документи в Адміністрацію Президента готові, залишилося тільки вписати прізвища й докази подвійного громадянства, які ми очікуємо від нардепа Віктора Балоги. Оскільки Балога на всю Україну озвучив, начебто "Президент призначив на кілька посад голови РДА на Закарпатті угорців з двома паспортами", то зараз він має підтвердити ці слова. Інакше це не політик, а базарна баба. Якщо ж найближчим часом підтверджень не буде, я звернуся в Генпрокуратуру й СБУ з проханням викликати цього нардепа для пояснень і отримання озвучених відомостей слідчим шляхом. Балога працював в уряді при Януковичу, тому знає, що, як кажуть донецькі, "за базар надо отвечать!"", - заявив Москаль.

Читайте також: "Зараз Президент призначив на кілька посад голів РДА на Закарпатті угорців із двома паспортами", - нардеп Віктор Балога

Раніше Москаль просив "уважніше ставитися до тверджень нардепа Балоги".

"Якщо у пана Балоги є докази, що кілька голів райдержадміністрацій на Закарпатті мають подвійне громадянство, нехай оприлюднить їх, і ці люди будуть звільнені з посад протягом трьох днів, - заявляє Геннадій Москаль у відповідь на твердження народного депутата В.Балоги про те, що "Президент призначив на кілька посад голови РДА на Закарпатті угорців з двома паспортами". - Однак я наперед запевняю всіх, що жодних доказів не буде, оскільки Балога - це звичайне, перепрошую, трепло, яке несе в ЗМІ різні нісенітниці й не відповідає за них. Недавно, наприклад, цей панок заявив, начебто вся моя сім'я і діти мають канадське громадянство. При тому, що, по-перше, сам я жодного разу в Канаді не був, тому апріорі не можу мати громадянства цієї країни, по-друге, маю тільки одну доньку, а не дітей, а, по-третє, Канада не приховує громадянство своїх мешканців, тому ці факти легко перевірити у відкритих джерелах. Балога взагалі не орієнтується, що відбувається на Закарпатті, він навіть не знає, що з усіх голів РДА в області є тільки один угорець за національністю (а не кілька, як твердить цей нардеп). Це очільник Берегівської РДА Іштван Петрушка, котрий перед призначенням на посаду проходив спецперевірку, і котрий - я відповідально заявляю - не має угорського громадянства. З усіх держслужбовців на Закарпатті угорське громадянство встановлене тільки в однопартійця Балоги - члена "Єдиного центру", колишнього начальника управління освіти Берегівської РДА Василя Лендєла. Котрий після виявлення цього факту був звільнений із посади за три дні. Я розумію, що в Україні свобода слова, тому кожен може говорити, що заманеться. Однак закликаю ЗМІ уважніше ставитися до тверджень В.Балоги, котрий, так би мовити, через обмежені природні здібності, а іноді й зумисно поширює про Закарпаття різні небилиці й нісенітниці", - заявляє Геннадій Москаль.

Читайте також: Деякі з безвідповідальних політиків в Угорщині вирішили, що настав слушний час, коли з України можна познущатися або щось вкрасти. Це удар у спину, - Пристайко

Раніше нардеп Віктор Балога заявив: "Зараз Президент призначив на кілька посад голів РДА на Закарпатті угорців з двома паспортами".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n436924
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору