EN|RU|UK
 Політика України
  1787  1

 "Судді намагаються маніпулювати і торгуватися", - Теличенко вважає, що справу Пукача затягують

Теличенко підозрює, що судді торгуються, не розглядаючи справу Пукача.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Я в затягуванні справи вбачаю з боку суддів Вищого спеціалізованого суду спроби маніпулювати цією справою, торгуватися, спрямовані на те, щоб використовувати цю справу для підвищення своїх шансів потрапити до Верховного суду", - заявила адвокат Мирославм Гонгадзе Валентина Теличенко після невдалого засідання у справі екс -начальник департаменту зовнішнього спостереження Олексія Пукача, якого звинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

"Це вже не перше судове засідання, що не відбулося", - говорить Валентина Теличенко. Між засіданнями судді оголошують перерви на місяць-півтора.

"В основному, засідання не відбуваються тому, що судді не можуть сформувати колегію або хтось із колегії відсутній. Таке затягування абсолютно нічим не можна виправдати. Я в цьому вбачаю з боку суддів Вищого спеціалізованого суду спроби маніпулювати цим, торгуватися. Як ми знаємо , вони майже всі, хто є в колегії, є кандидатами до Верховного суду України. Я в цьому вбачаю маніпуляції, спрямовані на те, щоб використовувати цю справу для підвищення своїх шансів потрапити до Верховного суду", - заявила адвокат.

Однак, на питання, як саме можуть відбуватися такі маніпуляції, Теличенко відповіла: "Я не знаю конкретики. Але я підозрюю, що за цим стоять тільки спекуляції. Адже зазвичай касацію розглядають в одне засідання, ну, максимум, в два, якщо справа складна. А у нас спочатку суд три місяці вивчав матеріали справи, а перше засідання було минулої осені!".

Крім того, Теличенко зазначила, що затягування справи не на користь всім учасникам процесу. Так, Пукач утримується не в колонії, а в СІЗО, де значно гірші умови утримання, а всі учасники процесу витрачають на ці суди час і увагу, хоча вони не розглядаються по суті.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n436878
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору