EN|RU|UK
 Київські новини
  2148  14

 Будівля Театру на Подолі пройде дві експертизи, - КМДА

Робоча група КМДА продовжує працювати над вирішенням подальшої долі будівлі Театру на Подолі. На черговому засіданні члени робочої групи визначилися, за якими саме напрямками необхідна першочергова експертиза.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу КМДА, про це повідомив керівник апарату міськадміністрації Володимир Бондаренко.

"Ми зупинилися на двох експертизах - це містобудівний аналіз, тобто що можна було б побудувати на зазначеній земельній ділянці, і експертиза проектних рішень, тобто фактично це комплексна експертиза, про яку ми говорили раніше. Поки складно сказати про вартість таких експертиз, але хочу зазначити, що дві організації погодилися провести їх безкоштовно - це Національна спілка архітекторів України та "Інститут Генерального плану міста Києва", - сказав Бондаренко.

На засіданні також обговорили пропозиції щодо джерел фінансування та доцільності або необхідності зупинки будівельних робіт на об'єкті.

Як зазначив керівник апарату КМДА, мета цієї робочої групи - знайти виважене і відповідальне рішення проблеми з будівлею театру і виробити процедуру запобігання подібних конфліктів у майбутньому.

"Ситуація з будівлею театру - результат поганої комунікації і неналежного громадського обговорення. Ми повинні розуміти, що замовник будівництва і забудовник повинні вступати в діалог із суспільством і навчитися чути один одного. Якщо такого діалогу не було, то місто завжди буде стояти на стороні суспільства", - підкреслив Бондаренко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n436855
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору