EN|RU|UK
 Політика України
  8694  39

 Рішення Міжнародного суду ООН за позовом України до РФ буде оголошено 19 квітня

Міжнародний суд ООН (м. Гаага) 19 квітня оголосить рішення про тимчасові превентивні заходи за позовом України для притягнення Росії до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації упродовж її незаконної агресії проти України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з порядком денним, опублікованим на сайті суду, початок засідання заплановано на 15:00 за місцевим часом (16:00 за Києвом).


Як повідомляли, 16 січня 2017 року Україна подала позов до Міжнародного суду ООН для притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконною агресії проти України. Позов поданий у рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Слухання в Міжнародному суді ООН за позовом України проти Росії відбулися 6-9 березня 2017 року.


Київ просить такі тимчасові заходи: зобов'язати РФ утримуватися від будь-яких дій, які можуть звузити або розширити предмет спору; здійснювати належний контроль за російсько-українським кордоном з метою припинення постачання зброї; припинити і запобігати постачанню грошей або зброї групам, які здійснюють терористичні атаки; вжити всіх можливих заходів задля впливу на групи, які вона підтримує, щоб запобігти вчиненню ними терористичних атак проти цивільного населення; утримуватися від здійснення будь-яких заходів расової або етнічної дискримінації в Криму; дозволити діяльність Меджлісу кримськотатарського народу; припинити насильницькі викрадення представників кримськотатарського народу; припинити обмеження освіти українською мовою.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n436743
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору