EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2105  5

 Аласанія очолить НСТУ в середині травня

Процедура підписання контракту може тривати до 30 днів.

Глава Національної громадської телекомпанії України (НГТУ) Зураб Аласанія вважає, що з проведенням і трансляцією Євробачення-2017 проблем бути не повинно. Таку впевненість він висловив в інтерв'ю програмі "Лівий берег з Сонею Кошкіною", передає Цензор.НЕТ.

"Я гарантую, що Євробачення буде проведено. Я точно це знаю за спостереженнями збоку. Все йде так, як має йти. А ось подальші проекти покажуть вже інше", - зазначив глава НГТУ.

Сам же Аласанія до виконання безпосередніх обов'язків приступить вже після проведення пісенного конкурсу, приблизно 15 травня. Це пов'язано з тим, що процедурно контракт з переможцем конкурсу Наглядовою радою підписується в термін від 10 до 30 днів.

"Що стосується конкурсу (з обрання глави НГТУ. - Ред.), у мене немає до них (Наглядової ради. - Ред.) жодних претензій. Все йде день за днем. Вони навіть поспішають робити все швидше, ніж могли б. Згідно із законом, тобто від 10 до 30 днів, щоб підписати зі мною контракт. Потім потрібно прийняти правління - відповідно, знову провести конкурс, а потім підписати контракт", - розповів Зураб Аласанія.

Разом з тим, глава Національної суспільної телекомпанії України Зураб Аласанія не впевнений, що пробуде на посаді всі чотири роки, на які обрано.

"У мене є максимум чотири роки (контракт з главою НСТУ підписується на чотири роки. - Ред.), але я не думаю, що витримаю цей термін", - зізнався керівник НСТУ. При цьому, він вважає цей час недостатнім для того, щоб повноцінно реформувати телекомпанію:

"Це взагалі нічого. Я запрошу вас подивитися своїми очима, в якому стані телекомпанія. Люди, які там побували, щоразу дивуються, що у нас навіть світла немає. Ось я бачу тільки навколо себе (в телестудії, під час інтерв'ю. - ред.) вісім світильників, а в НСТУ немає жодного", - розповів Аласанія.

За його словами, він зіткнувся і з недостатнім фінансуванням: з 1 млрд 300 млн гривень, які мали виплатити, цього року НГТУ виділили 920 млн.

"Я точно розумію, що держава мені не додасть грошей - ні цього разу, ні наступного, з цим все зрозуміло. Отже, є тільки внутрішній резерв, за рахунок якого можна оптимізувати компанію. Я маю на увазі і зайві "м'язи", і занадто велику кількість людей", - зазначив Зураб Аласанія.

"Ти точно знаєш, що тобі світить кілька сот мільйонів, якщо поклонитися. А ти цього не робиш, тому що в майбутньому все обернеться великими проблемами. Я ніколи не приставав на іншу сторону. Ніколи! Не можу себе змусити це зробити", - додав також він.

При цьому глава НГТУ акцентував на тому, що спробує запустити повноцінне суспільне телебачення на ті кошти, які є.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n436741
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору