EN|RU|UK
 Політика України
  1630  10
Матеріали за темою:

 6 кандидатів подали заявки для участі в конкурсі на посаду директора департаменту люстрації, - Мін'юст

Конкурс на посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції відбудеться з 19 по 21 квітня.

Відповідно до наказу Міністерства юстиції від 17 березня 2017 № 1075/к "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади" конкурсний відбір пройде з 19 по 21 квітня 2017 року, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу міністерства.

I етап конкурсного відбору (тестування) відбудеться 19 квітня 2017 р., II етап (рішення ситуаційних завдань) - 20 квітня 2017 р., III етап (співбесіда) - 21 квітень 2017 р

Список кандидатів, які подали документи для участі в конкурсі на зайняття вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України: Крупчак Назар Валерійович - консультант народного депутата України (НФ) Бабенка В.Б.; Задорожна Анастасія Петрівна - головний спеціаліст відділу правового забезпечення та науково аналітичної роботи Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції, на цей момент виконує обов'язки директора люстраційного департаменту; Варич Сергій Якович - прокурор відділу досудового врегулювання спорів управління представництва інтересів громадян і держави в суді Генеральної прокуратури; Рева Віктор Петрович - головний спеціаліст сектору запобігання корупції Міністерства аграрної політики та продовольства України; Маслянчук Петро Людвигович - адвокат (Рада адвокатів м. Києва), директор ТОВ "Служба безпеки Шериф"; Єрмоленко-Князєва Лілія Станіславівна - доцент кафедри менеджменту, економіки і права Кіровоградської льотної академії НАУ

Міністерство юстиції відзначає, що одним із пріоритетних завдань Мін'юсту є максимально прозоре і публічне проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації.

Нагадаємо, в кінці листопада 2016 року директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко заявила, що йде з посади. 6 грудня 2016 року Міністерство юстиції оголосило конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту з питань люстрації після звільнення Тетяни Козаченко. У січні 2017 року Міністерство юстиції не змогло обрати директора департаменту з питань люстрації та оголосило повторний конкурс на посаду. 1-3 березня був проведений повторний конкурс на посаду директора люстраційного департаменту Мін'юсту. Конкурсна комісія, як і в перший раз, не змогла обрати переможця серед претендентів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n436729
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору