EN|RU|UK
 Київські новини
  25652  38

 "Київенерго" від сьогодні призупинить гаряче водопостачання у 5 районах столиці для проведення гідравлічних випробувань

Компанія "Київенерго" має намір призупинити гаряче водопостачання у 5 районах столиці з 18 квітня для проведення гідравлічних випробувань.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"З 18 квітня гідровипробування будуть проводити в Святошинському, Оболонському, Голосіївському, Подільському й Солом'янському районах столиці", - йдеться в ньому.


З 18 по 27 квітня випробування тепломереж проводитимуть від станції теплопостачання "Біличі" та районних котельнях "Теремки" й "Мінська".

У зв'язку з цим, починаючи з 16:00 17 квітня почалося охолодження системи з подальшим відключенням гарячого водопостачання для 233 житлових будинків, 9 лікувальних установ, 12 дитячих садків, 11 шкіл і 65 відомств у Святошинському районі, 80 житлових будинків, 2 лікувальних установ, 6 дитсадків, 4 шкіл і 22 відомств в Оболонському районі, 5 житлових будинків і 4 відомств у Подільському районі, 29 житлових будинків, 3 дитячих садків, 2 шкіл, 6 відомств у Голосіївському.

З 19 квітня по 2 травня випробування тепломереж проводитимуть від районної котельні "Микільська Борщагівка".

У зв'язку з цим, починаючи з 16:00 18 квітня розпочнеться охолодження системи з подальшим відключенням гарячого водопостачання для 511 житлових будинків, 6 лікувальних установ, 35 дитячих садків, 22 шкіл, 140 відомств у Святошинському районі, 4 житлових будинків і 4 відомств у Солом'янському районі.


Гідравлічні випробування - це метод діагностики тепломереж, який застосовують під час кожного міжопалювального періоду. Вони дозволяють виявити і відремонтувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж, запобігши таким чином появі пошкоджень під час опалювального сезону.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n436702
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору