EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  40693  181
Матеріали за темою:

 Росіяни розчарувалися в Трампі, - опитування

За останній місяць ставлення громадян Росії до американського президента Дональда Трампа і США помітно погіршилося.

Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки, передає Цензор.НЕТ.

"До президента США Дональда Трампа сьогодні росіяни ставляться гірше, ніж місяць тому: частка негативних відповідей зросла із 7% до 39%, позитивних, навпаки, знизилася з 38% до 13%. В емоційному плані сприйняття Трампа переважають недовіра (31%), розчарування (19%) або байдужість (29%)", - йдеться у звіті.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 36% росіян виступають за "нейтралітет" щодо Донбасу, а 59% пропонують і далі підтримувати терористів, - опитування. ТАБЛИЦЯ

Більшість опитаних громадян РФ дають негативні оцінки відносинам між Росією та США: 42% вважають їх напруженими, 28% - прохолодними, 12% - ворожими.

Збройна сутичка Росії і США, НАТО більшості росіян (63%) як і раніше здається неможливою або вкрай малоймовірною, однак частка тих, хто вважає війну можливою (або такою, що вже триває) досягла 30%. Оптимізм щодо майбутнього спілкування Москви і Вашингтона помітно знизився: якщо в березні поліпшення в дво-трирічній перспективі очікували 58%, то сьогодні - 34%. Негативний прогноз дають 15%, ще 38% вважають, що ситуація не зміниться.

Також читайте: 57% росіян вважають, що їхня країна входить у число провідних держав світу, - опитування
Источник: https://censor.net.ua/ua/n436646
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору