EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  33421  63

 Україна ввела нові антидемпінгові мита щодо імпорту з РФ, - Мінекономрозвитку

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила ввести антидемпінгові заходи щодо російського імпорту, а також запланувала розслідування стосовно імпорту з РФ деякої продукції.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

"До російських експортерів застосовують антидемпінгове мито терміном на 5 років у розмірі: для експортера-виробника відкритого акціонерного товариства "Волзький абразивний завод" (ВАТ "ВАЗ"), що розташований у місті Волзький Волгоградської області - 6,54%; для інших експортерів і в цілому для Російської Федерації - 33,83%", - зазначають у повідомленні.

Також комісія прийняла рішення про проведення проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін продовжив дію мит на ввезення товарів із Росії до кінця 2017 року

"Крім того, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну деякої карбамідо-формальдегідної продукції походженням із Російської Федерації. У ході розслідування будуть вивчати інформацію та докази наявності демпінгу, шкоди та причинно-наслідкового зв'язку між ними. За результатами проведених досліджень буде прийнято рішення про доцільність застосування антидемпінгових заходів", - зазначають у повідомленні.

Діючі антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну нітрату амонію походженням із Російської Федерації були застосовані ще в травні 2008 року. У липні 2014 за результатами перегляду заходи були продовжені на 5 років.

Також читайте: Україна вводить обмеження на імпорт добрив із РФ, - Мінекономіки
Источник: https://censor.net.ua/ua/n436630
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору