EN|RU|UK
 Суспільство
  74695  347

 "Людину потрібно поставити перед вибором: хочеш йти на пенсію в 60 років - зароби її", - Рева

Сьогодні потрібна пенсійна система, яка буде мотивувати людей виходити на пенсію пізніше.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

"Пенсійний вік у нас вже підвищується. Тому той ефект, про який говорив МВФ, треба ділити на два. Для жінок з 2011-го протягом ще десяти років пенсійний вік зростатиме. І якби ми пішли шляхом "пенсійного віку", то йшлося б тільки про чоловіків", - сказав він.

Читайте також: Рева: 92% дітей, які перебувають в інтернатах, мають батьків

"Але якщо ми підвищуємо пенсійний вік, то б'ємо по тій частині суспільства, яка платить внески, працює і щодня чекає пенсії. А до них приходять і кажуть: ви підете на пенсію не зараз, а за три роки. Цей демотивує людей. А потрібна система, яка, навпаки, мотивує", - вважає чиновник.


"Наша головна мета - збільшити кількість людей, які сплачують пенсійні внески. Зрівнялівкою цього досягти не можна. Платити почнуть тоді, коли зрозуміють, що пенсію потрібно заробити, що вона залежить від розміру внеску і стажу. Людину потрібно поставити перед вибором: хочеш йти на пенсію в 60 років - зароби її. А не заробив - у 60 років на відпочинок йти не повинен", - пояснив Рева.

Читайте також: При підвищенні пенсій необхідно зафіксувати дефіцит Пенсійного фонду на 140 млрд грн, - Рева


Нагадаємо, згідно з новим меморандумом між Україною та Міжнародним валютним фондом, оприлюдненим 4 квітня, Верховна Рада повинна прийняти закон про пенсійну реформу, а сама реформа повинна набрати чинності з початку 2018 року.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n436549
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору