EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2895  7

 Правозахисники зібрали інформацію про суддів, причетних до репресій в окупованому Криму. ІНФОГРАФІКА

Кримська правозахисна група (КПГ) зібрала інформацію про суддів, які виносили рішення у справах в'язнів Кремля.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт організації, в списку суддів - громадяни і Росії, і України. Деякі з них ухвалювали і продовжують ухвалювати рішення відразу у декількох справах проти громадян України.

"Дії таких суддів спрямовані на виконання політичного замовлення і пов'язані тільки з тим, щоб незаконно позбавити свободи громадян України, які неугодні російській владі в Криму. Таким чином, у Криму формується група суддів, які виносять завідомо незаконні рішення в політично мотивованих справах. Найчастіше подібні рішення ухвалюються без необхідних доказів, іноді звинувачення побудовані на сфальсифікованих доказах. У ході розгляду справ, в яких кримчан переслідують з політичних мотивів, судді грубо порушують право на справедливий суд та право на ефективний засіб захисту, включаючи тиск на адвокатів", - наголошують правозахисники.

"Крім прізвищ суддів - порушників прав людини, аналітики КПГ зібрали повний пакет доказів незаконних дій цих людей. Ця інформація буде використана в подальшому для залучення всіх фігурантів списку до кримінальної та інших видів відповідальності. Експерти КПГ вважають, що список буде корисний і міжнародним організаціям, і урядам багатьох країн для введення або посилення персональних санкцій проти цих осіб", - додали в організації.

Також читайте: Міністерство з окупованих територій створить фонд допомоги політв'язням у Криму і членам їхніх сімей

Правозахисники зібрали інформацію про суддів, причетних до репресій в окупованому Криму 01

(Натисніть, щоб збільшити)

Правозахисники зібрали інформацію про суддів, причетних до репресій в окупованому Криму 02

(Натисніть, щоб збільшити)Источник: https://censor.net.ua/ua/n434333
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору