EN|RU|UK
 Політика України
  1430  14

 Кабмін затвердив Стратегію сталої відповіді на епідемію туберкульозу і СНІДу до 2020 року

У рамках виконання Україна отримує безповоротну фінансову допомогу в розмірі майже 134 млн доларів США протягом 2015-2017 років.

Кабінет міністрів України затвердив Стратегію сталого відповіді на епідемію туберкульозу і ВІЛ-СНІДу до 2020 року, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомили в прес-службі уряду.

Документ стане основним для держави на наступні 3 роки у протидії ВІЛ-інфекції та туберкульозу, зокрема і хіміорезистентному, і дозволить налагодити надання допомоги таким пацієнтам відповідно до міжнародних стандартів, вважають в уряді.

"Зазначена стратегія стане основою для забезпечення активного міжвідомчої і міжсекторної співпраці як на державному, так і регіональному рівнях. А також сприятиме залученню додаткових необхідних ресурсів інших міжнародних донорів у цій сфері. Реалізація стратегії не вимагає додаткових коштів. Цей документ і план заходів для його втілення розробили на виконання спеціальної умови грантових угод на 2015-2017 роки з Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією", - йдеться в повідомленні.


У рамках виконання Україна отримує безповоротну фінансову допомогу в розмірі майже 134 млн доларів США протягом 2015-2017 років.

"Ще майже 120 млн доларів додаткової безповоротної фінансової допомоги у 2018-2020 роках Україна отримає, щоб забезпечити життєздатність медичних і соціальних послуг у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції / СНІДу в умовах переходу з 2017 року від донорського фінансування до фінансування за рахунок бюджетних коштів", - зазначають у Кабміні.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n433007
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору