EN|RU|UK
 Політика України
  7794  55

 Вища рада правосуддя визнала законопроект про антикорупційні суди недоцільним

Вища рада правосуддя затвердила консультативний висновок щодо законопроекту про антикорупційні суди, згідно з яким документ є недоцільним і суперечить Конституції України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ВРП.

Читайте також: Україна потребує антикорупційних судів: на кону майбутнє верховенства права, - голова представництва ЄС Мінгареллі

Зазначено, що Вища рада правосуддя, розглянувши законопроект №6011 "Про антикорупційні суди", прийшла до висновку про недоцільність його ухвалення, як такого, що суперечить Конституції і не узгоджується із законами України "Про судоустрій і статус суддів" і "Про Вищу раду правосуддя ", які є базовими імплементаційними законами Конституційних змін у частині правосуддя.

ВРП затвердила цей консультативний висновок і вирішила відправити його до Верховної Ради України.

На це вже відреагував головний ініціатор законопроекту про антикорупційні суди, голова антикорупційного комітету Єгор Соболєв.

"Якщо ви спеціальним рішенням вирішили, що такий суд є "недоцільним", значить, точно треба робити", - написав він у Фейсбуці.

Депутат пообіцяв направити членам Вищої ради правосуддя більше аргументів юридичною мовою, зокрема щодо того, чому для підбору антикорупційних суддів пропонують залучити представників США, ЄС і Великої Британії і чому цих суддів мають забезпечити цілодобовою охороною і максимальною незалежністю від керівників Державної судової адміністрації, Верховного суду і самої Вищої ради правосуддя.

Також читайте: Антикорупційний суд буде зайвою ланкою в судовій системі України, - голова Верховного суду Романюк

Нагадаємо, раніше докладно повідомляли про те, що саме прописано в законопроекті про антикорупційні суди і які зарплати пропонують призначити суддям.Источник: https://censor.net.ua/ua/n431431
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору