EN|RU|UK
 За кордоном
  4078  31

 Росія впливає на всі праворадикальні організації Європи, - Олланд

Усі праворадикальні організації в Європі більшою чи меншою мірою схильні до впливу Російської Федерації.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це в інтерв'ю польському виданню Gazeta Wyborcza, заявив президент Франції Франсуа Олланд.

"Росія намагається відновити вплив колишнього СРСР, тому й атакувала Україну. Вона бере участь у вирішенні конфліктів у світі, щоб мати від цього користь. Це видно в Сирії. Росія хоче, щоб її вважали сильною, і постійно перевіряє нашу (Заходу. - Ред .) силу і здатність до протидії", - підкреслив Олланд.

Президент Франції зазначив, що російська ідеологія зараз є "дуже консервативною". "Росія стверджує, що захищає християнство від ісламу, але техніка, стратегія і способи впливу подібні до тих, які функціонували в радянські часи", - підкреслив Олланд.

Він зазначив, що контактує з президентом Росії Володимиром Путіним, але це не означає, що треба погоджуватися з російською "політикою доконаних фактів".

"Нас, Європу, притиснули до стіни. Якщо ми будемо сильні і єдині, то Росія змушена буде встановити з нами тривалі і рівноправні відносини", - заявив Олланд.

Говорячи про ідеологічно-пропагандистські операції Москви, він натякнув, що всі праворадикальні організації в Європі більшою чи меншою мірою пов'язані з Росією.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n430844
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору