EN|RU|UK
 Суспільство
  7125  36

 "Епідеміологи ДНР" доповідають про критичний рівень захворюваності на туберкульоз, грип та ГРВІ, - УНІАН. ФОТО

Станом на кінець січня на окупованій території Донецької області захворюваність на туберкульоз, грип та ГРВІ перебувала на "критичному для цього періоду року" рівні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві "головлікаря ДНР" В.В. Мозгового та членів "комітету з конкурсних закупівель", яку надали джерела УНІАН. Документ поданий на ім'я ватажка "ДНР" Олександра Захарченка в кінці січня.

За даними епідіомоніторінга, на підконтрольній "ДНР" території в січні 2017 року було зареєстровано понад 25 тисяч випадків захворювання на туберкульоз і близько 12 тисяч захворювань респіраторними вірусними інфекціями. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано понад 40 смертей від ускладнень ГРВІ.

"Епідеміологи ДНР" підкреслюють, що особливо гостра ситуація склалася біля лінії зіткнення: "Захворюваність на туберкульоз і супутніми захворюваннями зросла на 54%. Летальних випадків зафіксовано понад 75. Загострення епідситуації в прикордонних районах у першу чергу обумовлено тим, що серед військовослужбовців зросла кількість колишніх ув'язнених республіканських колоній з відкритою формою туберкульозу. Неконтрольовані виїзди таких інфікованих військовослужбовців у міста Республіки різко загострює захворюваність серед населення цих міст".

Місцеві лікарі настійно рекомендують "ввести на території республіки суворий карантин, обмежити пересування і виїзди військовослужбовців у міста". Також "владі" рекомендують купити 2-4 комплекси "Флюкар 12КФ1" (комплекс для проведення флюорографії виробництва Казахстану. - Ред.) і ліків з Білорусі, Індії та Казахстану.
Епідеміологи ДНР доповідають про критичний рівень захворюваності на туберкульоз, грип та ГРВІ, - УНІАН 01Епідеміологи ДНР доповідають про критичний рівень захворюваності на туберкульоз, грип та ГРВІ, - УНІАН 02

(Фото УНІАН)Источник: https://censor.net.ua/ua/n429996
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору