EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4728  30

 Аваков доручив Трояну координувати роботу Держприкордонслужби, Нацполіції і взаємодію з Інтерполом

Голова МВС Арсен Аваков доручив своєму заступнику Вадиму Трояну координувати діяльність Державної прикордонної служби, Національної поліції і взаємодію з Інтерполом, затвердивши перелік його функціональних обов'язків.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Вадим Троян повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Міністр внутрішніх справ офіційно затвердив перелік моїх обов'язків. У рамках посади заступника міністра відтепер координуватиму роботу Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, а також взаємодію з Міжнародною організацією кримінальної поліції (Інтерпол) та Європейським поліцейським офісом (Європол).

Основними завданнями для себе визначаю продовження курсу реформ, як поліції, так і прикордонної служби, а також імплементацію кращих міжнародних практик та вдосконалення законодавства", - написав він.


Так, у Держприкордонслужбі України Троян намір зосередиться на реалізації Стратегії розвитку Державної прикордонної служби та Концепції інтегрованого управління кордонами на 2015-2020 роки.

Дивіться: Авіація Держприкордонслужби обстежила 14 000 км кордону і 45,6 тисяч кв. км територіального моря та економзони України. ІНФОГРАФІКА

"Сьогодні прикордонники одними з перших приймають удар. Основними проблемами у сфері управління кордоном є агресивні дії РФ на території ОРДЛО, постійні удари по мирних українських землях та окупація Криму. Ми кожну хвилину маємо бути готовими до того, щоб зайняти міжнародно визнаний кордон України та забезпечити його 100 % контроль. Таке завдання поставив перед Державною прикордонною службою міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Україна сьогодні є гарантом безпеки Європи, тому охорона та контроль західних кордонів нашої держави - один із пріоритетів", - отметил Троян.

Серед основних завдань на цей рік він пелічив такі:

1. Розвиток інтегрованого управління кордонами з урахуванням кращого міжнародного досвіду. Кордон повинен стати прозорим та комфортним для мирних та законослухняних громадян та водночас надійним бар'єром для злочинців і ворогів української держави.

2. Підвищення рівня боєздатності підрозділів та їх готовності до захисту кордону. Розвиток прикордонної інфраструктури.

3. Забезпечення готовності до відновлення контролю над тимчасово неконтрольованими ділянками кордону на сході країни. Для цього необхідно створити окремі групи з усім необхідним забезпеченням. У Держприкордонслужбі зараз формуються три прикордонні комендатури швидкого реагування, планується ще дві.

4. Підвищення рівня довіри до прикордонників.

Крім цього, у пріоритеті впровадження європейських стандартів у роботі, розвиток підрозділів швидкого реагування та Морської охорони АДПС, удосконалення системи підготовки кадрів і розширення міжнародного співробітництва. А також продовження системної роботи щодо мінімізації корупції.

Що стосується Нацполіції України, за словами Трояна, головним цього року є зниження рівня злочинності: "На вулицях і в будинках повинно бути безпечно в будь-який час".

"У пріоритеті - реформа кримінального блоку. Нові стандарти роботи та сучасне технічне оснащення, розвиток підрозділів з протидії наркозлочинності та кіберполіції, впровадження нових методів протидії торгівлі людьми. Особлива увага та акцент на превентивні заходи", - написав він.

Також читайте: Кабмін призначив Трояна заступником міністра внутрішніх справ

Також він зазначив, що сьогодні некомплект становить близько 20% або 22 тисячі осіб: "Зараз у всіх регіонах країни проходять конкурси. На 3,5 тисяч вакансій подано більше 18 тисяч анкет. Це гарний результат. Прозорі конкурси на посади слідчих та дільничних, які проводять поліцейські комісії в усіх регіонах України".

Крім того, Троян повідомив, що у 2017 році заплановано повний запуск груп реагування патрульної поліції, дорожньої патрульної поліції, а також розвиток мережі ситуаційних центрів і активна робота з підвищення кваліфікації поліцейських.

"Минулого року, коли у Нацполіцї було створене Управління з дотримання прав людини, у місцях несвободи розпочата оптимізація ізоляторів тимчасового тримання. З 380 ІТТ ліквідовані 133. У перспективі заплановано функціонування 147 ізоляторів. Також ми впровадили інформаційну підсистему "Custody record" - міжнародна практика технічної фіксації поведінки утриманих в ІТТ та дій працівників поліції. Зараз така система працює у 119 ІТТ. У роботі інші проекти, про них згодом", - написав він.

Щодо Інтерполу/Європолу, то, як зауважив Троян, у грудні 2016 року міністр внутрішніх справ України підписав Угоду про стратегічне та оперативне співробітництво з Європолом: "Відтепер наші правоохоронці можуть брати участь у спільних поліцейських заходах разом з європейськими колегами та створювати міжнародні слідчі групи. Це надає нам можливість відпрацьовувати спільні масштабні операції по боротьбі з організованою злочинністю. Цього року будемо поглиблювати співробітництво, особливо в напрямку протидії кіберзлочинності та тероризму".

Нагадаємо, 8 лютого Кабмін призначив Трояна заступником міністра внутрішніх справ. До призначення він був на посаді виконувача обов'язків керівника Національної поліції.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n429820
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору