EN|RU|UK
 Політика України
  11428  211

 Заяви Портнова про те, що українська Доктрина інформбезпеки списана з російської, безпідставні, - Сюмар

Доктрина інформаційної безпеки України, яку затвердив Президент Петро Порошенко, не має нічого спільного з аналогічним російським документом.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила парламентарій від "Народного фронту" Вікторія Сюмар на Facebook.

"Порошенко поймали на плагиате Путина" - голосно пише Страна.ua, посилаючись на "известного юриста Андрея Портнова", який написав в своєму ФБ, що українська Доктрина інформбезпеки, мовляв, списана з російської.
Як один із авторів доктрини скажу відверто - російську доктрину звісно читала, як і ще штук 20 аналогічних доктрин. І різницю можу пояснити на пальцях, бо спільного там майже нічого немає.
Українська доктрина визначає ключовою загрозою російську пропаганду і, насампепед, визначає комплекс захисту саме від проникнення в Україну російських пропагандистських кліше, які ви активно поширюєте, цитуючи "известного юриста".

Читайте також: Готують закон, який зобов'яже дотримуватися балансу в новинах, - Сюмар

Російська доктрина, як на мене, значно слабша. В силу того, що за гарними словами насправді визначає завдання, які Росія не зможе виконати і демонструючи неадекватність сприйняття реальності її авторів. Наприклад, теза про "развитие национальной системы управления росийским сегментом сети Интернет"... В російському сегменті нема Google? І як ним будуть керувати росіяни? Чи нема приватних компаній типу Yandex?
Вся російська доктрина про те, як керувати тим, чим вже не будуть керувати держави: "Существующее в настоящее время распределение между странами ресурсов, необходимых для обеспечения безопасного и устойчивого функционирования сети "Интернет", не позволяет реализовать совместное справдливое, основанное на принципах доверия управление ими".
Про брєд типу "нейтрализация психологического воздействия, в том числе направленного на подрыв исторических основ и патриотических традиций, связанных с защитой Отечества" взагалі нема що говорити, бо це не мова стратегічного документу, а скрєпи "русского мира".
Якщо вже "известного юриста" так структура дивує, то вона подібна у більшості подібних документів. Наприклад, я з таким же успіхом можу сказати, що росіяни списали свою доктрину у латвійців, бо там вона з такою ж структурою була в 2011 році ухвалена.

Також читайте: Росія веде проти України масштабну кіберрозвідку з метою дискредитації певних політиків, - Сюмар

І насамкінець. А Портнов у нас "известный юрист", а не втікач від українського правосуддя як один з представників найближчого оточення Януковича і замглави його адміністрації? Я трохи нагадаю, хто такий Портнов. Свого часу саме він був депутатом від БЮТ і готував для Тимошенко газові контракти з Росією, які стали справжнім економічним ярмом для України. Далі він "кинув" Тимошенко як тільки вона програла вибори і став "головним юристом" Януковича в АП. Я стикнулася з цим ім'ям у суді, коли в 2014 році займалася закриттям російських каналів, що розпалювали міжнаціональну ворожнечу. Російську сторону тоді консультував Портнов, який вже ховався в Москві і справно виконував роль захисника російських інтересів...
Чому для Страна.ua цей персонаж лишається "известным юристом", достойним одноосібного цитування без іншої точки зору - для мене питання. Але питання риторичне..."- пише Сюмар.


Нагадаємо, 25 лютого Президент Петро Порошенко подписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони "Про Доктрину інформаційної безпеки України".


Источник: https://censor.net.ua/ua/n429708
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору