EN|RU|UK
 Політика України
  4391  50

 Рішення парламенту про перевибори у Сєвєродонецьку зірвав Опоблок, представники якого розкрадають місто, - депутат Шахов

Депутати від "Опозиційного блоку" та їхні ситуативні поплічники зірвали призначення позачергових виборів до Севєродонецької міськради, щоб їхні ставленики і надалі могли грабувати місто.

Про це повідомив автор відповідної постанови, народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов.

"Опоблок разом зі своїми ситуативними поплічниками практично зірвали вибори в Севєродонецьку, щоб зберегти своїх ставлеників у місті. Але владу в Севєродонецьку потрібно перезавантажити, оскільки вона створює безлад, розкрадає десятки мільйонів гривень і державне майно, нехтуючи людьми, які сьогодні голодують і мерзнуть у пошкоджених квартирах. А депутати в Севєродонецьку жирують, порушуючи Конституцію, права людини й закони України", - зазначив Сергій Шахов.

Народний депутат також наголосив, що питання перевиборів у Севєродонецьку стосується не лише місцевого самоврядування, а й національної безпеки України.

"Севєродонецьк - важливе стратегічне місто не лише для Луганщини, а й для України, бо розташоане в прифронтовій зоні. Замість того, щоб зупинити корупцію й дестабілізацію ситуації в місті, депутати повернули свою голову в бік п'ятої колони, яка сьогодні почала війну в нашій державі. Це потрібно виправити якнайшвидше", - заявив Сергій Шахов.

Він пояснив, що питання проведення чесних виборів буде вирішено під час повторного розгляду депутатами, адже парламентарі проголосували за повернення проекту на доопрацювання суб'єкту законодавчої ініціативи. "Я буду добиватися, щоб депутати все ж таки проголосували за перевибори у Севєродонецьку і туди прийшла українська народна влада. Ми не маємо права зраджувати тих людей, які повірили в мирну Україну", - резюмував Сергій Шахов.

Нагадаємо, 23 лютого 2017 року парламент не зміг призначити позачергові вибори до Севєродонецької міської ради оскільки 114 народних депутатів не голосували, а 27 - утрималися від голосування.

16 листопада 2016 року Комітет Верховної Ради України одноголосним рішенням рекомендував парламенту призначити позачергові вибори Севєродонецької міської ради на 26 лютого 2017 року.

Проект постанови № 5247 "Про призначення позачергових виборів Севєродонецької міської ради Луганської області" зареєстровано у Верховній Раді 7 жовтня 2016 року. Ініціаторами проекту виступили 37 народних депутатів, які представляють різні політичні сили у Верховній Раді.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n429500
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору