EN|RU|UK
 Економіка
  21083  61

 ХТЗ до кінця березня планує випустити 210 машин

Група компаній DCH Олександра Ярославського нарощує виробничі потужності Харківського тракторного заводу (ХТЗ). До кінця березня підприємство випустить з моменту запуску 210 машин.

За даними прес-служби ХТЗ, після тривалого простою, з конвеєра підприємства почали сходити перші трактори. Поновлення роботи з поступовим відновленням виробничих потужностей відбулося завдяки кредитній лінії в розмірі 400 млн грн, відкритій у вересні 2016 року новим інвестором в особі групи DCH Олександра Ярославського.

Одній із нових машин трудовий колектив Харківського тракторного заводу вирішив привласнити ім'я одного з видатних начальників механообробного цеху №2 Сергія Браїлка, який віддав роботі на ХТЗ 43 роки свого життя.

Прес-служба підприємства поінформувала, що до кінця березня 2017 року завод вийде на щомісячні обсяги виробництва в 150 машин. У поточному році планують випустити близько 2 тисяч тракторів. Основними ринками збуту продукції стануть країни Східної Європи, СНД, Південно-Східної Азії та Африки.

Харківський тракторний завод відновив свою роботу 6 січня 2017 року після десятимісячного простою. На даному етапі підприємство активно набирає робітників основних професій. Загальний обсяг інвестицій групи DCH у ХТЗ становитиме від 300 до 500 млн доларів США.

Олександр Ярославський придбав контрольний пакет акцій ХТЗ у квітні 2016 року в австрійського акціонера Зігфріда Вольфа. Бізнесмен став кінцевим бенефіціаром ПАТ, сконцентрувавши у своїй власності 92% акцій. Новий власник розробив план оздоровлення підприємства. Одним із перших кроків стало поповнення оборотних коштів за рахунок відкритої кредитної лінії.

ХТЗ до кінця березня планує випустити 210 машин 01ХТЗ до кінця березня планує випустити 210 машин 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n429393
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору