EN|RU|UK
 Політика України
  10494  62

 Податкова міліція не ліквідована і продовжує працювати в правовому полі, - Білан

На сьогодні податкова міліція не ліквідована і продовжує працювати у правовому полі.

Про це заявив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі ДФС.

За словами Сергія Білана, технічна помилка, внаслідок якої в одному пункті Податкового кодексу зазначено два моменти, які суперечать один одному, не є глобальною проблемою і не припиняє роботу податкової міліції.

"Діяльність податкової міліції регламентується цілою низкою нормативних актів. Змінами до Податкового кодексу передбачено, що розділ 8 про податкову міліцію виключається, але пункт, який його виключає, вступає у дію тільки з моменту прийняття закону про новий орган. Бо не можна ліквідувати орган, не зрозумівши, що робити далі, не створивши щось нове", - зазначив він.

За його словами, саме у Перехідних положеннях зазначено, що розділ «Податкова міліція» виключається з моменту прийняття відповідного закону про створення нового органу, тому ні про ліквідацію, ні про поновлення повноважень податкової міліції на сьогодні немає жодної мови.

"Податкова міліція діє в правовому полі і буде продовжувати діяти. Дійсно, треба реформувати структуру, треба об'єднувати усі економічні злочини та протидію ним, щоб не було дублювання функцій. Будь ласка, хай буде прийнятий закон про створення нового органу та якнайшвидше імплементований", - підкреслив посадовець.

Він також зазначив, що Конституцією України передбачено безперервність владних інститутів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ДФС пропонує скасувати необхідність перевірки кожного з ФОПів у разі їх закриття, - Насіров
Источник: https://censor.net.ua/ua/n429389
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору