EN|RU|UK
 Політика України
  20533  309

 "Наш ультиматум — це червона лінія, яку не має права перейти влада" – Тягнибок

Об'єднані сили націоналістів визначили перелік національних інтересів, які має захищати влада, інакше на неї чекає повне перезавантаження.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

На його переконання, за три останні роки керівництво держави не виконало завдань, поставлених Майданом, і надалі може завдати іще більшої шкоди Україні.

"Нинішня влада нічого не робить. Вона не хоче цього зробити і не вміє. Але ця влада може наробити іще більше зла для української держави. Тому 22 лютого - у день завершення протестного Майдану - об'єднані сили націоналістів окреслили коло національних інтересів, червону лінію, за яку влада не має права заходити", - заявив Олег Тягнибок.

Серед вимог до влади лідер ВО "Свобода" назвав припинення торговельних стосунків із окупованими Росією територіями на Донбасі та державою-агресором, відмову від визискування малого і середнього бізнесу та намірів приватизувати стратегічні підприємства та землю, скасування рішень про тарифний та ціновий геноциди.

"Наш ультиматум - це червона лінія, яку не має права перейти влада. Українці більше не терпітимуть. Якщо влада перейде червону лінію, то вона повинна розуміти, що її історія політичної діяльності завершиться ще гірше, ніж у режиму Януковича. І вони ще будуть благати нас усіх, щоби ми дозволили їм закінчити так, як закінчив Янукович", - зазначив Олег Тягнибок.

Він наголосив, що кожен день бездіяльності Верхової Ради у захисті національних інтересів сприяє поверненню режиму диктатури Януковича, тому дискредитований склад парламенту перед завершенням своєї роботи має ухвалити закони про вибори до Верховної Ради, про відкликання з посад депутатів і суддів, а також про імпічмент президента.

"І тоді з Богом тихесенько забирайтеся і дайте можливість українцям у конституційний спосіб провести ротацію влади. Не треба боятися міняти владу. Із запобіжниками - процедурами відкликання депутатів, суддів та імпічменту президента - новообрані розумітимуть, що не можуть собі дозволити такої вакханалії, яку дозволяє влада собі нині", - заявив Олег Тягнибок.

Нагадаємо, 22 лютого 2017 року активісти ВО "Свобода", "Національного корпусу" та "Правого сектора" провели Марш Національної Гідності. У ході від Майдану незалежності до стін Верховної Ради узяли участь понад 20 тисяч осіб. Вимоги об'єднаних націоналістів були виголошені у сесійній залі парламенту.Источник: https://censor.net.ua/ua/n429354
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору