EN|RU|UK
 Політика України, Події
  11226  45

 Депутати парламентської коаліції звинувачують голову "Нафтогазу" в корупції

У четвер, 23 лютого, у Верховній Раді України відбудеться прес-конференція народних депутатів України, представників міжфракційного депутатського об'єднання (МДО) "Депутатський контроль". На брифінгу розглянуть тему корупції в нафтогазовій сфері і назвуть прізвища тих, хто, можливо, її "кришує".

Про це повідомляє прес-служба депутатського об'єднання.

У тексті повідомлення зазначено, що 23 лютого відбудеться брифінг депутатів парламентської коаліції: "Коболєв -батько нафтогазової корупції".

Місце проведення: м. Київ, вул. Грушевського, 5, Верховна Рада України (press-pont). Початок о 14:15.

За достовірною інформацією парламентарів, голова "Нафтогазу" запланував соціальний колапс шляхом ще одного підняття тарифів на газ для всіх категорій споживачів, що стримує розвиток національної економіки і робить український народ біднішими.

Зокрема, на брифінгу повідомлять факти про завдання Андрієм Коболєвим збитків, зокрема на операціях закупівлі природного газу в Європі.

Такі дії топ-менеджера "Нафтогазу" на тлі багатомільйонних заробітних плат і додаткових соціальних благ, виглядають провальними.

Тому виникає гостра необхідність провести комплексну перевірку фінансово-господарської діяльності Нафтогазу як підприємства, від прозорості якого залежать тарифи на газ для населення.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n429249
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору