EN|RU|UK
 Економіка
  1291  3

 На Дніпропетровщині зростає кількість лотів, зареєстрованих у Prozorro, і кількість підприємців, які бажають співпрацювати з державою, - Резніченко

Дніпропетровська ОДА продовжує активно розвивати електронні сервіси iGov та Prozorro, а максимум інформації про діяльність обласної влади вже можна отримати онлайн.

Про це у своєму інтерв'ю виданню "Главком" заявив керівник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

"Ми активно залучаємо до роботи з ОДА фахівців з усіх сфер і давно перейшли на проектне управління, коли під кожне окреме завдання - проект - збирається зведена команда фахівців із суміжних напрямків. Ось у нас є Дмитро Дубілет, мій радник, який, як ми точно знаємо, досягне результату. Тому ми активно займалися iGov і досягли в цьому успіху. Також у нас є громадська організація, яка разом з нами займалася впровадженням ProZorro. В результаті закупівлі ведуться на належному рівні - проводяться семінари з користування системою, які збирають повні зали. Окрім того, максимум інформації про діяльність ОДА можна отримати онлайн", - зазначив він.

Як повідомлялося, у січні 2017 року на Дніпропетровщині через Prozorro було проведено понад 8 тисяч закупівель. Таким чином кількість торгів на базі цієї електронної платформи за рік збільшилася в 5 разів. Найактивніше в Prozorro працює Дніпропетровська облдержадміністрація. У січні вона здійснила 2,5 тисячі закупівель на 1,2 мільярда гривень.

"У січні 2,7 тисячі підприємців змагалися за право продавати послуги або товари державі. Рік тому учасників було всього близько тисячі. На Дніпропетровщині постійно зростає як кількість лотів, зареєстрованих у Prozorro, так і кількість підприємців, які бажають співпрацювати з державою. Завдяки Prozorro бюджет економить, а бізнес заробляє", - зазначив губернатор Дніпропетровщини.

У своєму інтерв'ю Резніченко підкреслив, що просування цих ініціатив у області здійснює команда президента Порошенка, яку він представляє.

"Це не команда Резніченка, а команда Президента, оскільки він відповідає за інститут губернаторства, а ми просуваємо його ініціативи. Я часто чую, що в Петра Порошенка невелика лава запасних. Але його команда сильна і працює, знаю це по собі, бо я і мої соратники - її частина", - наголосив він.Источник: https://censor.net.ua/ua/n429106
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору