EN|RU|UK
 Політика України
  4481  40

 Голова Світового конгресу українців Чолій у НАТО: Україна стримує "імперський хід Росії на захід"

Україна стримує імперські амбіції Російської Федерації і сприяє стабільності у світі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це на засіданні комітету НАТО з питань партнерства та колективної безпеки зазначив президент Всесвітнього конгресу українців (СКУ) Євген Чолій.

"Під час засідання в НАТО ми торкнулися питання, що ситуація в Україні не є виключно російсько-українським конфліктом, а є міжнародною кризою. Корумпований авторитарний російський режим з імперськими планами сьогодні поширює свою агресію в різних регіонах світу. Сьогодні міжнародна спільнота повинна повністю сприяти Україні в захисті її кордонів", - сказав Чолій.

Він зазначив, що, захищаючи свої кордони, Україна сприяє стабільності у світі і стримує "імперський хід Російської Федерації на захід".

"У нас також мета представити оновлену Україну, яка робить серйозні кроки, щоб реформуватися заради європейської інтеграції", - додав Чолій.

Він зазначив, що просувати інтереси України при міжнародних організаціях в умовах агресії та розв'язаної Росією гібридної війни, допомагати продовжувати реформи для входження держави до євроатлантичної спільноти та протистояти агресивній російській дезінформації покликана місія Світового конгресу українців у Брюсселі, заснована напередодні.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n429056
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору