EN|RU|UK
 Події
  3012  7

 Київські податківці ліквідували канал незаконного експорту сільгосппродукції, затримано товару на 32,8 мільйона гривень

Співробітники податкової міліції м. Києва спільно з працівниками Одеської митниці ліквідували канал незаконного вивезення з країни сільськогосподарської продукції, а саме соняшникової олії.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі ДФС.

У повідомленні зазначають: "У ході операції "Рубіж-2017" встановлено, що брокерські компанії готували пакет документів на експорт від імені фіктивних фірм. При цьому товар на території України закуповували за готівкові кошти без відображення в бухгалтерському та податковому обліках. Реквізити одного фіктивного підприємства використовували не більше як один-два місяці, податкову звітність не подавали або подавали з нульовими показниками, а валютні кошти від компаній-нерезидентів на рахунки цих компаній не перераховували, таким чином валютна виручка залишалася за межами України.

У рамках розслідування відкритого кримінального провадження було встановлено, що від імені одного з фіктивних підприємств на Одеську митницю були подані декларації про відправку на адресу двох компаній-нерезидентів соняшникової олії. Як показав допит засновника і директора цієї фірми, він не має до її діяльності і реєстрації ніякого стосунку.

Завдяки вжитим співробітниками податкової міліції заходам вказаний вантаж, який уже був завантажений на судно, було затримано і вилучено. Усього було вилучено понад 1,6 тисячі тонн соняшникової олії вартістю 32,8 мільйона гривень. Крім того, анульовано документи на експорт ще понад тисячі тонн зазначеної продукції вартістю 21 мільйон гривень.

Зараз розслідування кримінального провадження триває".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n429053
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору