EN|RU|UK
 За кордоном
  25690  157

 Визнання "документів", виданих "ДНР" та "ЛНР", відповідає міжнародному праву, - МЗС Росії

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що указ про визнання Москвою "документів" терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" відповідає міжнародному праву.

Відповідний коментар опубліковано на сайті МЗС Росії, повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Білорусь не визнає схвалених Путіним "документів", виданих "ДНР" та "ЛНР": "У разі виявлення таких осіб на виїзді будемо притягувати до відповідальності"

"Указ президента Російської Федерації від 18 лютого 2017 року "Про визнання документів та реєстраційних знаків транспортних засобів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України "був прийнятий, перш за все, в інтересах людей і націлений на створення умов для повноцінної реалізації їх прав і свобод", - ідеться в коментарі.

Також читайте: "Єдина Росія" про "паспорт" Кобзона: "ДНР" не є державою"

"Російська Федерація виходить, перш за все, з міркувань гуманності. Указ повністю відповідає міжнародному праву, яке не забороняє визнання основних документів, необхідних для реалізації прав і свобод громадян, виданих владою, які не користуються міжнародним визнанням. Це підтверджується міжнародною практикою і рішеннями міжнародних судових органів, включаючи Міжнародний Суд ООН і Європейський Суд з прав людини", - заявили в МЗС РФ.

Читайте також: ЄС про визнання Путіним "паспортів" ОРДЛО: Указ не відповідає духу Мінських домовленостей. "Документи" "Л / ДНР" у рамках Євросоюзу визнано не буде

Як повідомляли раніше, 18 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ "про визнання документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України".

Президент Петро Порошенко заявив, що розцінює такі дії Росії як черговий доказ російської окупації і порушення міжнародного права.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n428853
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору