EN|RU|UK
 Політика України
  6633  183

 У 2015 році відмовилися від російського газу - зможемо поступово відмовитися і від вугілля, - Пашинський

Верховна Рада повинна розробити масив законопроектів щодо зменшення енергозалежності України від сателітів Російської Федерації на Донбасі і відповісти на недавнє визнання Путіним так званих "паспортів" фейковий республік ОРДЛО.

Про це заявив заступник керівника фракції "Народний фронт", голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський у коментарях журналістам під час Погоджувальної ради, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі НФ.

"У своїх діях ми повинні виходити перш за все з інтересів держави, а не з інтересів піару, рейтингів чи конкуренції тих чи інших олігархічних груп. Наскільки я розумію позицію міністра енергетики і Прем'єр-міністра, 9 мільйонів тонн антрациту ми миттєво замістити не можемо. Ми як фракція "Народного фронту" будемо піднімати це питання. Ми змогли у 2015 році відмовитись від російського газу. Значить, що ми робимо, щоб відмовитися від вугілля й антрациту з ОРДЛО?", - резонно запитав Пашинський.

"З моєї точки зору, перше, це має бути перехід з газу на вугілля. В які строки це можна зробити, які блоки ТЕЦ можна перевести під це? Малювати графік і, відповідно, зменшувати залежність від вугілля ", - додав заступник керівника фракції "Народний фронт".

Сергій Пашинський також висловив думку, що на сьогоднішньому зібранні фракція "Народного фронту" детально обговорить питання зменшення енергозалежності від сателітів Росії.

"Я думаю, цілий такий блок законопроектів ми повинні подати", - зауважив голова Комітету з питань нацбезпеки.

Згадав заступник керівника фракції "Народний фронт" і про недавній указ президента Путіна щодо визнання Російською Федерацією паспортів так званих ЛДНР.

"Що ми маємо? Це повзуча легітимізація цих територій. Ми теж повинні відреагувати на це, і я вважаю, ми маємо ухвалити базовий закон про повернення окупованих територій, і в рамках цього закону передбачити ті чи інші алгоритми", - сказав Пашинський.

"Ще раз хочу сказати, що на сьогодні ми не бачимо інших можливостей повернути Крим і Донбас, крім як у політико-правовому режимі, за підтримки наших партнерів. І знову ж таки хочу нагадати, що не зважаючи на крики "зрада", - і США, і ЄС зайняли дуже чітку позицію. Однак історія розвивається, ми маємо зафіксувати факт окупації і наші дії з цього питання", - резюмував Пашинський.Источник: https://censor.net.ua/ua/n428772
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору