EN|RU|UK
 Економіка
  5042  21

 Підприємства Одещини приєднуються до масштабної програми "Укроборонпрому", - глава Одеської ОДА Степанов

Глава Одеської ОДА Максим Степанов досяг домовленості з генеральним директором "Укроборонпрому" Романом Романовим про розміщення на підприємствах Одещини протягом 2017 року державних замовлень на 140 млн гривень.

Відповідний меморандум був підписаний 17 лютого, повідомляє прес-служба Одеської обласної адміністрації.

"Підприємства Одещини приєднуються до масштабної програми "Укроборонпрому" в рамках виконання державного оборонного замовлення і зараз наше завдання - чітко визначитися, якої продукції потребує держконцерн, що наші підприємства можуть виготовляти, а також яку продукцію зможуть освоїти в майбутньому. Це хороший приклад кооперації, яка позитивно вплине на економіку області. Оскільки без завантаження економічно активних підприємств, без подібних замовлень було б неможливим створення робочих місць, виплати зарплат, здійснення платежів до бюджету та розвиток регіону загалом", - зазначив Максим Степанов.

На сьогодні в Одеській області успішно функціонують 32 підприємства різних форм власності, потужності яких можуть бути використані підприємствами концерну. Під час робочої поїздки на Одещину гендиректор "Укроборонпрому" проінспектував діяльність ДП "Одеський авіаційний завод", відвідав ТОВ "Телекарт", з яким вже співпрацюють підприємства - учасники концерну.

"Хочу відзначити активну позицію Максима Степанова у питанні підписання цього меморандуму. Так вийшло, що раніше з Максимом Володимировичем ми були "сусідами" - наші офіси в Києві розташовувались поруч. Як тільки він зайняв пост глави області, відразу зателефонував нам в "Укроборонпром" і сказав: "Хлопці, нам дуже потрібні ваші замовлення, нам дуже потрібна кооперація". Можу сказати, що держконцерн зацікавлений у роботі з підприємствами регіону, які працюють у сфері машинобудування, виробництва матеріалів та компонентів. Нам потрібні дроти, кабелі, фарба, лаки, канати та матеріали. За цим стоять серйозні цифри і серйозний економічний ефект для області. І ми сподіваємося на тісну і довгострокову співпрацю з Одещиною", - зазначив Роман Романов.Источник: https://censor.net.ua/ua/n428758
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору