EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  5274  31

 Різниця в платіжках за тепло, обумовлена зміною тарифу в залежності від температурних показників, субсидіантам буде компенсована, - Мінсоцполітики

Субсидіантам, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, буде компенсована різниця, обумовлена зміною тарифу за тепло.

Це передбачено урядовою постановою № 848, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Мінсоцполітики України.

Згідно з документом, в цьому випадку перерахунок субсидій здійснюється органами соціального захисту населення автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян.

Наприклад, субсидія була призначена виходячи з тарифу на тепло в жовтні 29, 065 грн за квадратний метр опалювальної площі. У грудні і січні тарифи відповідно склали 31,43 грн / кв.м і 37,27 грн / кв.м - різницю в кінці опалювального сезону держава компенсує у вигляді перерахунку розміру субсидії.

Доплата проводитиметься через особові рахунки громадян у теплопостачальних організаціях, які зобов'язані за результатами опалювального сезону зробити перерахунок і відобразити всю необхідну інформацію в платіжці.

"У всіх інших випадках, в разі зростання тарифів на той чи інший вид комунальних послуг, на який надається субсидія, перерахунок розміру державної допомоги здійснюється з моменту змін. Тобто, в березні 2017 року проведено перерахунок розміру субсидії для всіх її одержувачів в зв'язку з плановим підвищенням цін на електроенергію", - сказано в повідомленні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n428746
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору