EN|RU|UK
 Події
  4776  10

 "Лекс Холдинг" готує заяву в прокуратуру через незаконний арешт майна столичного ТРЦ

ПрАТ "Лекс Холдинг", у власності якого перебуває столичний ТРЦ "Караван", збирається оскаржувати арешт на майно, накладений Голосіївським райсудом Києва на вимогу банку "ВТБ" (РФ).

Про це пишуть Українські новини.

Як повідомлялося раніше, першопричиною ситуації є відмова "ВТБ" від узгодженого сторонами формату пролонгації (реструктуризації) заборгованості. Використавши як привід дії ВДВС щодо стягнення штрафу, який був пред'явлений компанії ДАБК, банк ініціював судове виробництво.

В даний час щодо ПрАТ "Лекс Холдинг" судом відкрито провадження у справі про банкрутство. Відповідно, компанія згідно з чинним законодавством не має права виплачувати борги. Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" передбачає, що з моменту порушення провадження у справі про банкрутство, арешт майна боржника чи інші обмеження боржника щодо розпорядження належним йому майном можуть бути застосовані виключно господарським судом у межах провадження у справі про банкрутство.

Як повідомили юридичні представники, "Лекс Холдинг": "Зараз перебуває в процедурі банкрутства, яка передбачає ряд обмежень, пов'язаних, зокрема, з режимом управління і розпорядження майном. А отже, дії Голосіївського суду Києва містять у собі ознаки складу злочинів, передбачених ст. 364, 375 Кримінального кодексу України. Крім того, особливості лінії поведінки банку "ВТБ" у ході судових розглядів наводить експертів на думку про намір захопити майно "Лекс Холдинг"

В даний час представники ПрАТ "Лекс Холдинг" готують заяву відповідного змісту в Прокуратуру м. Києва, яка здійснює контроль за правоохоронними органами, уповноважена здійснювати перевірки кримінальних проваджень та їх витребування.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n428524
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору