EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  38242  161
Матеріали за темою:

 РНБО доручило Кабміну невідкладно перевірити обґрунтованість тарифів на енергоносії, електроенергію і ЖКП

РНБО доручило Кабміну разом з Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, невідкладно вивчити об'єктивність, економічну і соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію і житлово-комунальні послуги.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в рішенні РНБО від 16 лютого, затвердженому президентським указом №37 / 2017, повний текст якого можна подивитися тут.

Згідно з документом, також Кабмін зобов'язаний разом із Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, невідкладно вивчити об'єктивність, економічну і соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію, житлово-комунальні послуги та опрацювати можливі заходи щодо вдосконалення механізмів державного регулювання діяльності в цій сфері природних монополій та управління суб'єктами господарювання, корпоративні права яких належать державі, а також проінформувати населення про результати цієї роботи.

Крім того, доручається розробити і забезпечити реалізацію програми будівництва нових енергоблоків та реконструкції існуючих енергоблоків теплових електростанцій і теплоелектроцентралей, на яких використовується вугілля антрацитної групи, для забезпечення застосування ними вугілля газової групи вітчизняного видобутку.

Нагадаємо, 16 лютого РНБО на засіданні розглядало питання нейтралізації загрози енергетичній безпеці України. Зокрема, президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про невідкладні заходи щодо нейтралізації загроз енергбезопасності України.

Як повідомляли, 2 лютого учасники торгової блокади перекрили залізничні колії біля Бахмута.

25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Було заблоковано рух 12 поїздів загальною кількістю 700 вагонів.

Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука прокоментував це рішення так: "Ініціатори акції діють за межами законодавчого поля". А міністр із питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш виступив проти можливої ​​заборони на провезення товарів через лінію зіткнення на Донбасі:"Необхідно мати можливість перевозити вугілля, інакше матимемо проблему по всій країні".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n428394
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору