EN|RU|UK
 Політика України
  4575  10

 Міністр інфраструктури підписав указ про перетворення "Укрпошти" на акціонерне товариство

Рішення набуде чинності з 1 березня.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян підписав указ про припинення діяльності державного підприємства "Укрпошта" і створення публічного акціонерного товариства, як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба відомства.

"Ми завершуємо процес корпоратизації держпідприємства. Створюється публічне акціонерне товариство "Укрпошта", де 100% акцій "Укрпошти" належать державі в особі Міністерства інфраструктури України", - заявив Омелян.

Рішення про створення акціонерного товариства набуває чинності з 1 березня.

Також був затверджений новий статут компанії, згідно з яким держава в особі Мінінфраструктури є засновником і єдиним акціонером "Укрпошти". Мінінфраструктури здійснюватиме функції з управління корпоративними правами держави, з кількістю акцій 6518597 шт. номінальною вартістю 1000,00 грн. кожна та загальною номінальною вартістю 6 млрд 518 млн 597 тис. грн.

Також буде створено Наглядову раду в складі 7 членів, 5 з яких є незалежними директорами. Кандидати на посаду незалежних членів обиратимуться через конкурсний відбір, порядок проведення якого визначається Кабміном.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n428260
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору