EN|RU|UK
 Політика України
  6924  126

 Цифри і факти говорять про те, що процес економічного відновлення почався, - Гройсман

За останні 2 роки в Україні відкрилося 56 нових заводів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Фейсбук Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, голова уряду бачить реальні докази економічного зростання в країні.

"Економічне відновлення, про ознаки якого я сьогодні говорю, - це не просто статистика. 4,7% зростання ВВП у IV кварталі - це також завдяки тому, що оживають існуючі підприємства і створюються нові; це нові робочі місця, розвиток бізнесу. Цифри та факти говорять про те, що цей процес розпочався. У мережі з'явилась карта підприємств, які запрацювали в Україні за останні 2 роки, незважаючи на усі складнощі, які ми переживаємо. 56 нових заводів відкрилось в Україні починаючи з 2015 року, а ще 24 перебувають на стадії будівництва", - сообщил премьер.

Дивіться також: Ослабити державу, виснажити економіку, посіяти паніку і зневіру - цілі, які ставить перед собою ворог, - Гройсман спрогнозував зростання економіки. ІНФОГРАФІКА

За словами Гройсмана, він побував на деяких із них.

"Наведу приклади того, що вже зроблено нашим Урядом, щоб таких людей стало більше: спільна робота з нашим бізнес-омбудсменом і новоствореним офісом підтримки інвестицій щодо захисту бізнесу від "наїздів" органів контролю; скасування декількохсот застарілих і зайвих регуляцій; відкриття рівного доступу до державних замовлень завдяки повному переводу усіх держзакупівель на систему ProZorro. У 2017 році ми ще більше інтенсифікуємо ці зусилля, щоб людей які мають хорошу роботу і вищі зарплати ставало більше", - заявив голова уряду.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n428216
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору