EN|RU|UK
 Політика України
  1479  25

 ООН виділить 30 млн доларів, щоб продовжити роботу Всесвітньої продуктової програми на Донбасі

У рамках цієї програми продукти харчування отримають 220 тисяч осіб.

Всесвітня продовольча програма ООН продовжить операцію на Донбасі, в рамках якої продукти харчування отримають 220 тисяч осіб, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомляють у прес-службі Організації Об'єднаних Націй.

"Ситуація ускладнюється стрімким зростанням цін. Багато місцевих жителів не можуть купити собі продукти харчування і потребують допомоги. Зростання цін особливо болісно позначається на людях на тлі безробіття. Багато сімей через економічну нестабільність змушені шукати альтернативні способи виживання, пов'язані з ризиками", - заявила представник програми в Україні Дорт Еллехаммер.

Вона також зазначила, що в рамках своєї операції, представники Всесвітньої продовольчої програми продовжать, насамперед, забезпечувати продуктовими наборами 70 тисяч людей, які належать до категорії найбільш вразливих осіб. За словами Дорт Еллерхаммер, мова про літніх людей, сім'ї з одним годувальником, а також людей із хронічними захворюваннями й інвалідністю.


У ВПП зазначають, що через три роки від початку конфлікту ситуація у сфері безпеки на сході України залишається вкрай важкою. За оцінками експертів, в цілому у східних регіонах країни допомоги потребують приблизно три мільйони осіб.

Представник Всесвітньої продовольчої програми ООН повідомила, що на сході України діятиме система розподілу готівки, яка вже добре себе зарекомендувала, в основному серед внутрішньо переміщених осіб. В ООН вважають, що допомога у вигляді готівки буде частково сприяти розвитку місцевої економіки.

Для продовження проектів ВПП на сході України в період до грудня 2017 року буде потрібно близько 30 мільйонів доларів США.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n428186
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору