EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  14522  32

 Ветеранам АТО в селі Хотів на Київщині виділили землю біля відстійника. Сільський голова заявляє: іншої землі немає. ФОТО

Учасники АТО, які проживають в селі Хотів Києво-Святошинського району на Київщині, заявляють про те, що сільська рада надала їм земельні ділянки, непридатні для будівництва та ведення сільського господарства. У свою чергу сільський голова запевняє, що іншої землі в селі немає.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

У Хотові зареєстровано близько 50 учасників АТО, земля була виділена 30 із них.

Група ветеранів звернулася до депутата Києво-Святошинської райради Анатолія Скрицького ("Батьківщина"), бійця 1-ї танкової бригади, з проханням посприяти у виділенні якісної землі.

"Сільський голова роздав землі учасникам АТО в місці, де розташована каналізація, злив, відстійник, яри ... Загалом, віддали те, що ніхто б не взяв. Зрозуміло, що там жоден атовець не будуватиме. Сільський голова завалює будівельним сміттям автомайданчик, яка була біля території місцевого кладовища, і поставив дробильну машину. До кладовища три метри, воно розташоване під ухилом. Якщо машина запрацює, воно поповзе вниз. Люди підняли бучу. Він мотивує це тим, що хоче висипати щебінь на дорогу, де атовці нібито повинні будуватися. Але атовці там не будуть будуватися, це просто нереально. Там потрібні мільйони, щоб будинок побудувати, щоб вирівняти територію", - пояснив він.


Ветеранам АТО в селі Хотів на Київщині виділили землю біля відстійника. Сільський голова заявляє: іншої землі немає 01

Як запевняє Скрицький, він зробив запит на ім'я генпрокурора і прокурора області, але відповіді поки не отримав.

У свою чергу сільський голова Хотова Микола Безпечний запевняє, що кращої землі в Хотові немає.

"Ми дали (земельні ділянки - ред.) там, де у нас була можливість. Кращої тут землі немає. Якщо їм не підходить, то нехай шукають інші ділянки. Ми не даємо ділянки, на яких не можна будуватися. Для цього у нас готується будівельна документація", - зазначив він.

Також, за словами Безпечного, з ветеранами АТО, які проживають в Хотові, він досяг розуміння, і претензій до сільради з їхнього боку немає.

Скрицький же наполягає на тому, що він зробив запити в прокуратуру на підставі звернення ветеранів.
У питанні виділення землі воїнам АТО опозицію сільському голові Безпечному представляє колишній боєць 1-ї танкової бригади і місцевий житель Анатолій Шафранський. Свою земельну ділянку він раніше отримав в сусідньому селі Кременище. Він також заявляє про те, що атовцям у Хотові виділили непридатну землю, і пояснив пасивність місцевих ветеранів.

"Безпечний обіймає пост сільського голови вже дуже давно. Ймовірно, вони розуміють, що проти нього складно виступати. На сесію сільради 10 лютого, на якій ми планували поставити питання землі, прийшов тільки один атовець і той мовчав. Їх права відстоював тільки я", - розповів Шафранський.

Ветеран підтвердив, що виділена земля розташована біля пункту викачування фекалій і звалища. На доказ надав фото ділянок.

Також читайте: Бійцям АТО зі Львова виплатять по 100 тис. грн, - мер Садовий
Ветеранам АТО в селі Хотів на Київщині виділили землю біля відстійника. Сільський голова заявляє: іншої землі немає 02

Ветеранам АТО в селі Хотів на Київщині виділили землю біля відстійника. Сільський голова заявляє: іншої землі немає 03

Ветеранам АТО в селі Хотів на Київщині виділили землю біля відстійника. Сільський голова заявляє: іншої землі немає 04

Село Хотів розташоване біля Феофанії, тому, як запевняє Шафранський, за бажання придатну землю можна знайти. Також стоїть питання про продаж землі інвестору в обмін на готові квартири для учасників АТО.

Зараз депутати та ветерани чекають реакції прокуратури.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n428028
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору