EN|RU|UK
 Політика України
  39524  429
Матеріали за темою:

 Нардепи просять скликати РНБО: блокада провокує економічну катастрофу

Народні депутати України закликають Президента країни Петра Порошенка терміново зібрати засідання Ради національної безпеки і оборони для припинення незаконної блокади залізниці на сході України.

Про це свідчить лист на адресу президента України і секретаря РНБО, підготовлений народними депутатами 12 лютого, передає 112-Україна.

"Просимо вас терміново зібрати засідання Ради національної безпеки і оборони України для розгляду питання припинення незаконної блокади залізничних колій у Донецькій і Луганській областях", - йдеться в листі.

Відповідне звернення підписало 13 народних депутатів: Максим Єфімов, Руслан Сольвар, Тетяна Ричкова, Олег Недава, Борис Козир, Сергій Березенко, Максим Саврасов, Олександр Грановський, Костянтин Матейченко, Андрій Шинькович, Олександр Співаковський, Вадим Денисенко, Григорій Шверк.

Як зазначають депутати, протягом 16 днів так званої блокади уповноважені органи центральної влади не змогли ні припинити правопорушення, ні надати громадськості конкретну інформацію про масштаби негативних наслідків.

"Вважаємо неприпустимими дії учасників блокади, що підриває боєздатність нашої держави і має катастрофічні наслідки для економіки і соціальної сфери", - наголошується в листі.

На думку народних обранців, для обговорення проблеми блокади на засіданні мають бути присутні: міністр з питань АТО, міністр енергетики, глава Мінекономрозвитку, керівники військово-цивільних адміністрацій Донецької і Луганської областей, мери міст, керівники металургійних підприємств і теплоелектростанцій, що працюють на підконтрольних територіях. Крім того, депутати вважають за доцільне запросити представників організаторів, депутатів і учасників блокади залізничних колій.
Нагадаємо, 12 лютого прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про необхідність терміново розблокувати залізничні перегони на лінії розмежування на Донбасі, оскільки блокування негативно позначиться на економіці країни, і є ризики віялових відключень електроенергії через брак вугілля на теплоелектростанціях.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n427748
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору