EN|RU|UK
 Політика України, Здоров'я
  5619  18

 Лікарні України практично забезпечені вакцинами, - МОЗ

На сьогодні в Україні є практично всі вакцини, які включені до Календаря профілактичних щеплень.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив начальник управління громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України Сергій Платов.

За його словами, на сьогодні в Україні є практично всі вакцини, які включені у Календар профілактичних щеплень.

"Зокрема, потреба у вакцині БЦЖ забезпечено на понад півроку, вакцина проти кору та краснухи наявна у кількості в понад мільйон доз (її вистачить на 9-10 місяців), у достатній кількості вакцина КДП, вакцини проти дифтерії у дорослого населення", - наголосив Платов.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Дніпрі на кір захворіли 10 осіб

Він додав, що всі вакцини, які закуповувалися через міжнародні організації, пройшли перекваліфікацію ВООЗ, є якісними та безпечними. Усі спекуляції на цю тему неприпустимі. Жодних важких наслідків вакцини не дають. Ми розглядаємо можливість внести у календар щеплень певні зміни, які зроблять його сучасним та ефективним. Є потреба введення нових вакцинацій, цей час назрів. Україна тут теж відстає. У багатьох кількість антигенів значно більше - у нас 10 генів, у інших до 16. У цьому напрямку МОЗ буде працювати, щоб адаптувати наш календар до прогресивних календарів щеплень європейських країн", - сказав Платов.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n426854
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору