EN|RU|UK
 Економіка
  59015  336

 Черниш назвав підконтрольні Україні підприємства на окупованому Донбасі

Україна зберігає контроль на окупованому Донбасі над тими, що залишилися, активами державних підприємств "Укрзалізниця" та "Укренерго", а також над підприємствами-експортерами "Метінвестхолдингу" й корпорації "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД).

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" розповів міністр із питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

"Укрзалізниця" диспетчеризується з Києва, оскільки є об'єкти, які досі працюють у єдиній енергосистемі. "Укрзалізниця", на нашу думку, і енергосистема, і підприємства, котрі працюють, саме й демонструють відмінність НКТ (неконтрольованих територій) Донбасу від того, що є в Автономній республіці Крим. Це необхідно, коли ми хочемо, щоб ці підприємства продовжували працювати, експортувати. А вони не можуть продати продукцію без підтвердження Україною сертифікату походження, це український товар. Сертифікат так просто не отримаєш.

Читайте також: "Ми повинні докладати всіх зусиль для збереження контактів із людьми на непідконтрольних територіях", - Черниш

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб також надало перелік на неконтрольованих територіях українських приватних підприємств-експортерів, які там працюють.

Метінвестхолдинг" (6 874 осіб).

ПАТ "Єнакіївський металургійний завод" - металопродукція безперервнолитої заготовки, кутки, швелери, балки, профілі для судно- та машинобудування, прокат арматурний для будівництва;

СП ВАТ "Метален-сталь";

ЗАТ "Макіївський металургійний завод" - чавун, сталь і феросплави.

"Індустріальний союз Донбасу" (7238 осіб).

Країни-імпортери - Білорусь, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Єгипет, Колумбія, Литва, ОАЕ, Польща, Росія, Румунія, Саудівська Аравія, Словаччина, Туреччина, Україна, Хорватія, Чехія, Естонія.

ПАТ "Алчевськкокс" - кокс доменний, кокс доменний із трамбованої шихти, горішок коксовий, коксовий дріб'язок, а також супровідна продукція - бензол сирий кам'яновугільний, смола кам'яновугільна, кислота сірчана, амонію сульфат коксохімічного виробництва;

ПАТ "Екоенергія"; ПАТ "Алчевський металургійний комбінат" - металургійна та коксова продукція.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n425345
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору