EN|RU|UK
 Політика України
  2500  10

 Мінздоров'я вперше оголосило конкурс на посаду головлікаря "Охматдиту"

Документи від претендентів прийматимуть упродовж 30 календарних днів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МОЗ.

Головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" МОЗ України вперше обиратимуть за відкритим конкурсом. Напередодні комісія ухвалила кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду.

Відкритий конкурс на посаду головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" МОЗ України оголосили у зв'язку із закінченням терміну контракту з попереднім керівником - Юрієм Гладушем.

"Запровадження конкурсної процедури ініціювали громадські активісти, які, зокрема, входять до опікунської ради Охматдиту. Ми створили усі умови для проведення максимально прозорого конкурсу на цю посаду і сподіваємося, що така традиція стане правилом для усіх майбутніх призначень керівників закладів", - зазначила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Також читайте: Суд зняв арешт з майже 60 млн, які намагалися вкрасти під час будівництва "Охматдиту". ДОКУМЕНТ

Серед обов'язкових кваліфікаційних вимог до кандидатів на посаду головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" МОЗ України:
  • повна вища освіта за спеціальністю "Медицина", наявність сертифіката лікаря-спеціаліста;
  • стаж роботи на керівних посадах - не менше 5 років;
  • вільне володіння українською мовою.
Бажано, щоб кандидат володів англійською мовою.

Перелік документів, які повинен надати кандидат на посаду Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" МОЗ України, дивіться в оголошенні про конкурс.

Претендент має подати заповнену автобіографію за зразком, що передбачає короткі відомості про найближчих родичів. Крім того, кандидат має заповнити заяву про відсутність конфлікту інтересів. У цій заяві зазначають обставини, що можуть становити потенційний конфлікт інтересів: приватний інтерес у сфері, де особа виконує свої службові чи представницькі повноваження. До потенційного конфлікту інтересів належать фінансові, професійні чи інші інтереси, а також інтереси, на які можуть вплинути результати такої роботи. Такі ж відомості потрібно зазначити про членів сім'ї (чоловіка/дружини, дітей, у тому числі повнолітніх, батьків, осіб, які перебувають під опікою і піклуванням, інших осіб, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом та мають характер сімейних, мають взаємні права та обов'язки, у тому числі осіб, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі) й у разі наявності інших осіб, з якими кандидат на посаду має важливі спільні інтереси та які можуть бути сприйняті як втручання в його діяльність (наприклад, роботодавець, співробітники тощо).

Дивіться: Роботи з будівництва нового корпусу "Охматдиту" тривають за графіком, - Кістіон. ФОТОрепортаж

Як наголосила Уляна Супрун, заповнення такої заяви стане своєрідним тестом кандидата на чесність.

"Відповідь на запитання у формі дозволить виявити реальні суперечності між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями. Адже наявність такого конфлікту може вплинути на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень чи вчинення дій під час виконання зазначених повноважень". - зауважили в МОЗ.

Кандидат подає заповнену декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік. На конкурс подають і пропозицію розвитку Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" МОЗ України на 3 роки.

Документи прийматимуть упродовж 30 календарних днів з часу оголошення конкурсу.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n425220
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору