EN|RU|UK
 Політика України
  58406  439

 "Західні партнери були просто поглинуті бажанням відколоти від Росії Україну", - Лавров

Західні країни зробили все для того, щоб посварити Україну з Росією.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

"Усі ми знаємо, яку підривну, контрпродуктивну роль зіграли наші західні партнери, які були просто поглинуті бажанням відколоти від Росії Україну. Використовували найбрудніші методи, і весь пафос позиції Заходу був спрямований на те, щоб поставити Україну перед хибним вибором: або ви з нами, або ви проти нас", - сказав він.

"У книзі були цифри, які попередня американська адміністрація витратила на розвиток громадянського суспільства в Україні, маючи на увазі просто формування кола провокаторів і русофобів. Потрібно, безумовно, робити висновки. Не думаю, що ми будемо діяти такими ж методами, але ми, звичайно, їх врахуємо і будемо мати на увазі, якими методами готові були діяти наші західні колеги при всій їх прихильності до демократії, свободи вибору", - додав глава МЗС РФ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Представники США надягали перуки, переодягалися в жінок, щоб намагатися проникнути на об'єкти РФ, - Лавров

"Вибір нав'язувався грубо, цинічно, використовувався шантаж і погрози", - підкреслив він.

"Прагнення поставити український народ перед хибним вибором - "з нами або проти нас", нав'язати йому ззовні рецепти розвитку країни стали причиною державного перевороту і внутрішньополітичного конфлікту, що послідував за ним. Подолати глибокий розкол, який вразив суспільство, буде вельми непросто", - заявив Лавров.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n424882
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору