EN|RU|UK
 Політика України
  732  6

 Кабмін затвердив порядок використання державних коштів на Євробачення

Уряд затвердив своєю постановою Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі уряду.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держкомтелерадіо. Одержувачем бюджетних коштів, передбачених на підготовку та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" є публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

Також читайте: Євробачення-2017: визначено порядок виступів національного відбору від України

Порядком передбачено спрямувати кошти на підготовку, створення та обслуговування інфраструктури місця для проведення конкурсу, здійснення організаційно-технічних заходів щодо забезпечення трансляції та проведення конкурсу, оренду та забезпечення функціонування арени для проведення фінальної частини конкурсу, організаційно-технічне забезпечення шоу-програми конкурсу, придбання обладнання, організаційно-супровідні та інші заходи, пов'язані із забезпеченням проведення та обслуговування конкурсу, у тому числі на оплату праці.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Витрати на Євробачення-2017 перевищать очікуваний дохід, але це іміджевий проект, - продюсер конкурсу

Не допускається використовувати бюджетні кошти на придбання товарів, робіт і послуг, не пов'язаних із підготовкою та проведенням пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

ПАТ "НСТУ" згідно з Порядком має надавати щокварталу до 20 числа наступного місяця до Держкомтелерадіо інформацію про використання цих коштів.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n424844
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору