EN|RU|UK
 Політика України
  973  39

 Конкурс на главу правління суспільного телебачення буде змаганням не облич, а концепцій, - Стець

На фінансування Суспільного мовлення в Держбюджеті на наступний рік закладено 1,2 мільярда гривень, і ці гроші обов'язково будуть виділені в повному обсязі.

Про це міністр інформаційної політики України Юрій Стець сказав журналістам після засідання круглого столу на тему: "Створено юридичну особу суспільного мовника", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сюмар прогнозує обрання голови правління НГТУ до кінця квітня

"Ключовим є те, щоб ми забезпечили фінансування згідно із законом. Я переконаний, що ми це зробимо. Принаймні, скільки у мене буде часу та можливостей впливати на це, я точно буду це робити. Всі 1 мільярд 200 будуть виділені. Думаю, що після проведення Євробачення це питання вирішиться. Зараз 1 мільярд є, ще 200 мільйонів до кінця року мають додати. І додадуть", - сказав Стець.

Міністр пояснив, що голову правління публічного акціонерного товариства "Національне суспільне телебачення України" неможливо обрати раніше кінця квітня, оскільки діяти необхідно чітко у відповідності з положеннями про конкурс, у яких прописані терміни його проведення. "Порушення цього положення може викликати сумніви щодо чесності самого конкурсу", - додав він.

Також читайте: "Період державного ТБ і радіо завершено остаточно", - ЄС про реєстрацію "Національної суспільної телерадіокомпанії України"

Стець задоволений, адже члени наглядової ради домовилися про те, що це буде конкурс не відомих облич та харизми, а конкурс концепцій: "Якщо це буде так, ми будемо за визначенням успішними у цьому проекті, а якщо це буде боротьба людей, то ми отримаємо ще одну Юлю, ще одного Васю, Колю, Пєтю і так далі".

Він також пояснив, що голова правління ПАТ НСТУ, якого обере наглядова рада, буде достатньо незалежним. "У нього буде п'ятирічний контракт, який ніхто не зможе змінити з керівників на будь якому рівня", - додав міністр.

"Це буде перший приклад узагалі в історії України, коли таким потужним підприємством, яким буде ПАТ НСТУ, з великим об'ємом фінансування та великим об'ємом вартості, керуватиме людина, яка матиме контракт і яка була призначена незалежною наглядовою радою. Вона не залежатиме від Президента, Прем'єр-міністра, Кабінету міністрів", - підкреслив міністр інформполітики.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n424702
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору