EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4751  78

 "Потрібно перезавантажити нашу систему підготовки вчителів, щоб виростити нового українського педагога, який цінує кожного учня", - Гриневич

Для того щоб дати шанс кожній дитині успішно розвинути свої таланти, Україна повинна перезавантажити свою систему середньої освіти, адже саме вона може вплинути на долю практично кожної дитини.

Про це сказала міністр освіти і науки України Лілії Гриневич на Всесвітньому освітньому форумі в Лондоні, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Міносвіти.

"Нам необхідно зробити так, щоб наші вчителі мали статус і повагу, розуміли важливість їхньої ролі. Нам необхідно перезавантажити нашу систему підготовки вчителів, щоб виростити нового українського педагога, який цінує кожного учня і відкритий до найбільш ефективних форм навчання. Нам потрібно перетворити школу в дивовижну подорож у невідоме, де навчання рухає природна цікавість, а життєві навички дитини розвиваються поряд із талантом дитини та її природними здібностями. Іншими словами, нам потрібна Нова українська школа", - повідомила Гриневич.

Також читайте: Кабмін призначив Полянського держсекретарем Міносвіти

Важливим інструментом освітньої реформи має стати відкриття освітньої онлайн-платформи, де будуть зібрані освітні матеріали не лише для вчителів та дітей, а й для кожного громадянина України. Платформа має стати не тільки ресурсом для взаємодії та обміну передовим досвідом, але також буде забезпечувати рівний доступ до безкоштовної освіти для тих дітей, які залишаються на окупованих і анексованих територіях, а також учнів з віддалених сільських районів і учнів з особливими потребами.

"Сьогодні ми шукаємо партнерів для спільного фінансування цієї ініціативи, і ми хотіли б запросити до співпраці усіх, хто має відповідний досвід і знання", - додала міністр.

Гриневич підкреслила, що Нова українська школа є однією з основних політичних реформ в майбутньому. Вона має забезпечити інвестиції в розвиток людського капіталу заради інноваційного зростання країни і самореалізації кожної людини.

Читайте також: "У підручниках не повинно бути штампів, які з раннього віку нав'язують школярам певні ролі", - Гриневич

"Школа може підрізати крила, якщо система орієнтована на середній результат. Школа повинна пропонувати різноманітні можливості для розвитку особливих талантів у людей, знаходити, в чому вони можуть бути успішні, і підготувати до життя у світі, що постійно змінюється. Школа також має пильно слідкувати за глобальними тенденціями і змінами, в іншому випадку ми ризикуємо підготувати учнів до світу, якого вже не існує", - зазначила Гриневич.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n424666
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору