EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  189838  1005

 ROSHEN зупиняє Липецьку кондитерську фабрику

Закриття заплановано на квітень 2017 року.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу корпорації, таке рішення ухвалено з економічних і політичних причин.

"Повну зупинку виробництва і консервацію виробничих та інфраструктурних об'єктів заплановано на квітень 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляли неодноразово раніше, арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений Слідчим Комітетом Російської Федерації в рамках порушеної кримінальної справи, зробив продаж фабрики неможливим.


"Починаючи з 2013 р. виробництво продукції на Липецькій кондитерській фабриці скоротилося втричі. Причиною тому стало і різке зниження асортименту після необґрунтованої заборони Росспоживнаглядом у 2013 році імпорту української продукції ROSHEN на територію РФ, і активна дискредитація діяльності фабрики в російських і українських ЗМІ, і тиск органів влади в низці регіонів на торговельні організації через продаж продукції Липецької кондитерської фабрики, і зниження загального рівня купівельної спроможності населення", - повідомляє Катерина Македонська, начальник відділу зв'язків з громадськістю та комунікацій ДП "Кондитерська корпорація "ROSHEN".

У зв'язку зі спадом виробництва на фабриці постійно відбувалися масові скорочення персоналу.

Персонал, що залишився (близько 700 осіб), уже проінформовано про зупинку діяльності фабрики. Необхідне повідомлення про масове скорочення буде подано в Липецький центр зайнятості найближчим часом.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n424137
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 11 з 11
<<<3 4 5 6 7 8 9 10 11
Сторінка 11 з 11
<<<3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
 
 
 
 
 вгору